Понеділок, 19.08.2019, 23:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Вересень » 21 » Турнір з мініфутболу серед дітей
09:42
Турнір з мініфутболу серед дітей

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні, 19 вересня на майданчику зі штучним покриття прошов турнір з мініфутболу серед дітей 2005 р.н. та молодших, дані змагання розпочали районну Спартакіаду серед учнівської молоді з видів спорту на 2017-18 учбовий рік.

В змаганнях знайшли можливість прийняти участь сім команд, які були сліпим жеребом розділені на дві підгрупи, три та чотири команди відповідно. Ігри в підгрупах пройшли за коловою системою, та складались з двох таймів по 8 хвилин. До півфінальної частини виходить по дві команди з кожної підгрупи, які в стикових іграх розіграють вихід до фінальної частини.

До першої підгрупи увійшли наступні команди з таких начальних закладів: ЗОШ с.Плоске, ЗОШ смт.В.Бурлук та НВК с.Червона Хвиля. З першого місця з кращим показником забитих та пропущених м’ячів в даній підгрупі виходить команда юнаків з ЗОШ смт.В.Бурлук, яка набрала 4 очки (забила 4 м’ячі та пропустила 1), з другого місця вийшла команда НВК с.Червона Хвиля, яка також набрала 4 очки (та забила 2 м’ячі і пропустила 1). Команда ЗОШ смт.В.Бурлук спочатку зіграла в нічию 1:1 з НВК с.Червона Хвиля, а потім здобула перемогу 3:0 над командою ЗОШ с.Плоске. В свою команда НВК с.Червона Хвиля здобуває перемогу 1:0 над командою ЗОШ с.Плоске.

До другої підгрупі потрапили наступні команди: ЗОШ смт.Приколотне, ЗОШ с.Підсереднє, ЗОШ с.Андріївка та ЗОШ с.Андріївка. В даній підгрупі з однаковим показником вийшло також дві команди, команда ЗОШ смт.Приколотне, з двома перемогами, спочатку 3:0 над ЗОШ с.Підсереднє, потім 7:0 над командою ЗОШ с.Шипувате, та грає в нічию 1:1 з ЗОШ с.Андріївка, таким чино набирає сім очків, та за кращим показником забитих 12 і пропущених 1 виходить з першого місця. З другого місця, також з двома перемогами, спочатку 1:0 над командою ЗОШ с.Підсереднє, потім 4:0 над командою ЗОШ с.Шипувате, та нічиєю 1:1 з ЗОШ смт.Приколотне, виходить команда юнаків з ЗОШ с.Андріївка. Збірні команд ЗОШ с.Андріївка та ЗОШ с.Підсереднє, між собою розходяться мирно граючи в нічию 2:2.

Отже в стикових іграх за вихід до фінальної частини змагань зустрілись, в першій парі команди ЗОШ смт.В.Бурлук та ЗОШ с.Андріївка. Головний час не зміг виявити переможця, нічия 1:1, в серії пенальті, пробивали по три гравці, більш влучними виявились Великобурлучани, мабуть рідні стіни допомогли, 2:1 на їх користь.

В іншій парі зустрілись команди ЗОШ смт.Приколотне та НВК с.Червона Хвиля, з рахунком 5:1 перемогу святкували приколотняни.

Таким чином в розіграші за 3-4 місце зійшлись команди з ЗОШ с.Андріївка та НВК с.Червона Хвиля, з мінімальним рахунком 1:0 перемогу здобувають учні ЗОШ с.Андріївка.

В фінальній грі за розіграш 1-2 місця зустрілись команди ЗОШ смт.Приколотне та ЗОШ смт.В.Бурлук. Кожна команда до фінальної частини підійшла вже зморена і виснажена, тим паче це аж ніяк не вплинуло на якість гри. Гольових моментів для виграшу було досить в кожної команди, та спортивна фортуна в цей раз була більше прихильна гравцям з смт.Приколотне, з рахунком 3:1 вони здобувають перемогу.

Таким чином, в загальному підсумку перше місце посідають юнаки з ЗОШ смт.Приколотне (вчитель фізичної культури Посохов Є.О та Шелест Л.Г.) кращим гравцем в команді визнано Володимира Ходячого, друге місце посідають юнаки з ЗОШ смт.В.Бурлук (вчителі фізичної культури
Тарасенко С.М. та Ворошилов М.П.) кращим гравцем в команді визнано Станіслава Удовіка, третє місце займає команда з ЗОШ с.Андріївка (вчитель фізичної культури Шестопалов В.М.) кращим гравцем визнано Данило Темний. Хотілось би окремо відмітить команду яка посіла четверте місце, це команда учнів з НВК с.Червона Хвиля, до складу якої входило три дівчинки, воротар та два польових гравці, які відіграли на рівних з хлопчаками від початку і до останньої гри, команду підготував вчитель фізичної культури Ліщина С.С.

 

Р.Зоренко

Переглядів: 138 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar