Середа, 22.05.2019, 00:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Вересень » 21 » Свято дня фізичної культури та спорту в Україні
09:19
Свято дня фізичної культури та спорту в Україні

8 вересня в актовій залі відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації в рамках святкування дня фізичної культури та спорту в Україні, відбулась святкова нарада з вчителями фізичної культури, тренерами – викладачами ДЮСШ та ветеранами сфери фізичної культури.

Урочиста нарада розпочалась з привітальних слів начальника відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації І.В.Фірсова, який побажав всім міцного здоров’я, плідної праці та здобуття нових спортивних і життєвих перемог.

З приємних настроєм, підійшли до відзначення переможців учнівської шкільної Спартакіади за 2016-2017 навчальний рік, так 1 місце посідає Підсереднянська школа 1-3 ст., директор школи Товстоган Валентина Олександрівна, викладач фізичної культури Посипайко Олександр Вікторович, 2 місце займає Шиповатська школа 1-3 ступеней ім.Заблотного, директор школи Самойлова Ольга Александровна, викладач фізичної культури Голуб Валерій Іванович, 3 місце займає Приколотнянська загальноосвітня школа 1-3 ступенів ім..Ольшанського, директор школи Сологуб Галина Михайлівна, викладачі фізичної культури Посохов Евген Олексійович та Шелест Леонід Григорович.

Не обійшли осторонь і вчителів фізичної культури, які на протязі навчального року приклали максимум своїх зусиль, аби Великобурлуцький район гідно було представлено на обласних змаганнях з різних видів спорту. Так, грамота відділу освіти було відзначено наступних вчителів фізичної культури: Посипайко О.В. (ЗОШ с.Підсереднє), Голуба В.І. (ЗОШ с.Шипувате), Посохова Е.О. (ЗОШ смт. Приколотне), Ситника А.Г. (Великобурлуцький ліцей), Шестопалова В.М. (ЗОШ с. Андріївка), Волков А.Г. (ЗОШ с.Н.Олександрівка), Трофимченка С.Г. (ЗОШ с. Гнилиця), та тренерів викладачів ДЮСШ: Иванова М.М. (смт.В.Бурлук) та Линева А.О. (с.Підсереднє).

В черговий раз підняли здобутки наших спортсменів у обласній Спартакіаді з видів спорту, де Великобурлуцький район у 2016 році посів 2 місце.

Завершальною крапкою наради, стало відмічення за багаторічну плідну працю в сфері фізичної культури ветеранів, це Яценко Георгій Михайлович (смт.В.Бурлук), Шелест Леонід Григорович (смт.Приколотне), Серебряков Микола Іванович (с.Рублене) та Скрипник Борис Михайлович (смт.В.Бурлук). З нагоди свята, ветерани були відзначені подарунками та пам’ятними медалями відділу освіти.

 

Р.Зоренко

 

Переглядів: 105 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar