********************************

Головна » 2018 » Лютий » 5 » Кубок відкриття волейбольного сезону
12:34
Кубок відкриття волейбольного сезону

27 січня в спортивному залі Великобурлуцької школи, пройшов Кубок відкриття волейбольного сезону 2018 року серед команд підприємств та організацій Великобрулуцького району.

В змаганнях прийняло участь сім команд, які жеребом були розведені на дві підгрупи, три і чотири команди. в підгрупах ігри пройшли за коловою системою, та складались з трьох партій до 15 очків. Команди які посядуть перші місця в підгрупах, розіграють між собою 1-2 місце, команди з других місць розіграють 3-4 місце.

Боротьбу за вихід до фінальної частини змагань в першій підгрупі вели команди с.Шипувате, с.Хатнє, с.Підсереднє та «Сокіл» смт.В.Бурлук. З трьома перемогами в своєму резерві, з першого місця в підгрупі виходить команда «Сокіл», яка здолала всіх своїх суперників з рахунком 2:0. З другого місця з двома перемогами, з другого місця, проходить команда с.Шипувате, яка також здолала своїх суперників з рахунком 2:0, лише поступившись лідеру.

В другій підгрупі боротьбу вели три команди. це команди «Бурлук» смт.В.Бурлук, Великобурлуцький ліцей, «Торнадо» с.Григорівка. З першого місця з двома перемогами 2:1 над своїми суперниками, проходить команда «Бурлук». В зустрічі між командами «Торнадо» та «Ліцей», з рахунком 2:1 перемогу одержують перші, які і виходять з другого місця в підгрупі та вступають в боротьбу за 3-4 місце.

В зустрічі між командою «Торнадо» та с.Шипувате, які розігрували 3-4 місце, з рахунком 2:1 перемогу святкували гравці команди с.Шипувате.

В розіграш за 1-2 місце вступили дві «столичні» команди, це «Сокіл» та «Бурлук». Дві команди підійшли до фінальної гри вже досить стомлені, та це не завадило їм, подарувати вболівальникам красивий волейбол. Кожен розіграш проходив в боротьбі, кожна з команд підіймала, казалось, неможливі м’ячі. Якщо бажання виграти було в двох команд, то більше зіграності та майстерності було на боці гравців «Сокіл». В деяких моментах гри, гравці команди «Бурлук», на бажанні, повністю перегравали своїх суперників, і навіть з дуже великим розривом, що дало змогу виграти першу партію. Друга партія також була майже в їх руках, рахунок 13:8, перемога майже ось, та з цим були не згодні їх суперники. В другій партії майстерність команди «Сокіл» бере верх і вони зрівнюють рахунок по партіям 1:1. Вирішальна третя партія. З перших розіграшів в перед виривається команда «Бурлук», майданчиками команди міняються з рахунком 8:4, на користь «Бурлука». І знову демонструють свою майстерність та більшу зіграність гравці команди «Сокіл», які знаходять в собі сили не тільки зрівняти рахунок, а ще й здобути перемогу, і в черговий раз підтвердити свій чемпіонський статус.

В підсумку перше місце посідає команда «Сокіл» смт.В.Бурлук, друге місце за командою «Бурлук» смт.В.Бурлук, третє місце посідаю команда с.Шипувате.

Ось, так і розпочався сезон 2018 року з волейболу серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького району.