П`ятниця, 28.02.2020, 04:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Дитяча юнацька спортивна школа

14 вересня 2017 року в смт Печеніги відбулися змаганя з футболу чемпіонату Харківської області, серед команд молодшої вікової групи Печенізької ДЮСШ та Великобурлуцької ДЮСШ, змагання закінчились 0:0.

19вересня 2017 року в смт Печеніги відбулися змаганя з футболу чемпіонату Харківської області, серед команд середньо та старшої груп Печенізької ДЮСШ та Великобурлуцької ДЮСШ, середня група одержала перемогу 1:3, старша група одержала перемогу 1:4.

21 вересня 2017 року в смт Приколотне Великобурлуцького району відбулися зональні змагань чемпіонату Харківської області з футболу, серед командою «Мрія» м. Куп’янськ та Великобурлуцької ДЮСШ, наші спортсмени приймали участь двома віковими групами (2005-2006 р.н., та 2003-2004 р.н. ). Молодша група програла з рахунком 1:4, середня група виграла з рахунком 1:8.

Турнір з мініфутболу

24 серпня на майданчику зі штучним покриттям в смт.В.Бурлук, в рамках відзначення Дня Незалежності України пройшов турнір з мініфутболу на Кубок голови Великобурлуцької селищної ради Віктора Миколайовича Терещенка.

Даний турнір проводиться за ініціативи Віктора Миколайовича, другий рік поспіль, доки в змаганнях приймають участь лише команди Великобурлуцької селищної ради, та в подальшому його границі будуть розширені.

Змагання розпочались урочистим шикуванням учасників змагань, з привітальними словами виступив безпосередньо сам селищний голова В.М.Терещенко, який привітав всіх учасників, вболівальників з днем Незалежності України, побажав міцного здоров’я та економічного процвітання кожному українцю, кожній українській сім’ї, пообіцяв, що турнір розширить свої географічні границі, буде проводитись і надалі, і звісно – нехай переможе сильніший. Слова привітань перехоплює Руслан Зоренко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, який побажав всім присутнім сімейного благополуччя та фінансової спроможності, спортивного довголіття та здобуття багатьох спортивних перемог.

З припіднятим настроєм команди вступають в бій, жеребкування проведено. Як вище було вказано, в турнірі мали змогу прийняти всі бажаючі жителі, які мешкають на території Великобурлуцької селищної ради. Отож, в змаганнях виявили бажання прийняти участь команди «Маяк», «Сокіл» та «Маяк-Юність» смт.В.Бурлук, змагання пройшли за коловою системою з регламентом часу два тайми по 20 хвилин.

Першими на майданчик, відповідно жеребу, виходять команди «Маяк» та «Маяк-Ю». Зустрівся досвід проти юності, майстерність проти бажання, зустріч для вболівальників подарувала тринадцять забитих голів. Звісно більш досвідчені гравці «Маяка» не дали жодного шансу своїм юним суперникам, які відмітились у їх воротах дев’ятьма голами, та «Маяк-Ю» не дав себе в обіду і відповів своїм товаришам чотирма голами, саме такий рахунок і фіксує фінальний свисток арбітра, 9:4 на користь команди «Маяк».

В другій грі зустрілись «Сокіл» та «Маяк», зустріч пройшла в повній боротьбі, до останньої хвилини зустрічі не можна було виявити фаворита, команди грали на рівних, в деяких моментах лідерство переходило від однієї команди до іншої. Протягом двох таймів команди час від часу обмінювались забитими голами, так за декілька хвилин до завершення гри, рахунок був 5:5, що на користь гравців «Соколу», в резерві яких була ще одна зустріч, та цей рахунок треба було ще утримати і з цим був не згоден їх суперник, який на останніх секундах вдало проводить атаку і забиває м’яча, лунає свисток головного арбітра 6:5 на користь команди «Маяк», доля першого місця вирішена.

В третій грі, на майданчику зустрілись «Маяк-Ю» та «Сокіл». Гравці команди «Сокіл» отримавши «стусанів» в попередній зустрічі, в даній зустрічі виклались на повну, не давши своїм суперникам навіть «ковтка» надії на перемогу, розгромний рахунок 13:1.

В загальному підсумку перше місце займає команда «Маяк», кращим гравцем в команді визнано Максима Костюкова, другу сходинку в турнірі посідає команда «Сокіл», кращим гравцем в команді визнаний Руслан Будківський, і бронзовими призерами стають юні гравці, за якими майбутнє спорту на Великобурлуччині, команда «Маяк-Юність», кращим гравцем в команді визнаний Євгена Науменко.

Шикування, слово для підведення підсумків змагань надається голові Великобурлуцької селищної ради В.М.Терещенко, який ще раз привітав учасників змагань та вболівальників зі святом і подякував за участь, а зараз урочиста хвилина – нагородження. Кожна команда відзначена грошовою винагородою і дипломом, а кращі гравці дипломами від селищного голови, команда «Маяк» вдруге отримує перехідний Кубок від селищного голови, який залишиться в них до наступного турніру.

 

Р.Зоренко

 

Турнір з пляжного волейболу

24 серпня на стадіоні «Колос» смт.В.Бурлук, пройшов турнір з пляжного волейболу присвячений відзначенню дня Незалежності України.

В змаганнях прийняло участь шість команд, три ветеранських команди, сумарний вік в кожній команді перевищував вісімдесят років та три команди молоді.

Рішенням суддівської колегії команди були розділені на дві підгрупи по три команди, до однієї групи увійшли команди – молодь, до іншої відповідно – команди ветеранів. В підгрупах ігри пройшли за коловою системою, та складались з трьох партій о 15 очків. За умовами змагань в стикових іграх команди, які посядуть перші місця в підгрупах, розіграють між собою 1-2 місце, а команди які посядуть другі місця в підгрупах, розіграють відповідно 3-4 місце.

До групи «молодь» увійшли такі команди: «Динамо» Федір Качан та Микола Мануковський (смт.В.Бурлук), «Маяк» Максим Костюков та Сергій Дудка (смт.В.Бурлук), «Нон-стоп-Бар» Ігор Купін та Константин Очередько (смт.В.Бурлук). З двома перемогами над своїми суперниками з першого місця в даній підгрупі виходить команда «Нон-стоп-Бар», і з однією перемогою над командою «Динамо», з другого місця виходить команда «Маяк».

До підгрупи «ветеран», увійшли такі команди: «Ветеран» Руслан Зоренко (смт.В.Бурлук) та Віктор Шестопалов (с.Андріївка), «Зоря» Анатолій Віцота та Данил Джафаров (с.Шипувате) в «ВВ» Віталій Кормілець та Віталій Скидан. З першого місця, з двома перемогами у своєму резерві виходить команда «Зоря», з другого місця з однією перемогою над командою «ВВ» виходить команда «Ветеран».

Отже, в боротьбі за 3-4 місце зустрілись команди, «Маяк» та «Ветеран». Зустріч виявилась досить цікавою для вболівальників, кожна пара грала в своїм стилем, молодість проти досвіду. Перша партія завершується з рахунком 15:12 на користь гравців «Ветеран», в другій партії «Маяк» робить перелом у грі і здобуває перемогу 15:11. Отже дві партії позаду, третя вирішальна партія. Першість в рахунку переходила від однієї команди до іншої, кожна з команд припустилась в грі багатьох помилок, вже про себе дає знати втома, та все ж знайшовши в собі резерв, перелом роблять гравці команди «Ветеран» 18:16 на їх користь.

В розіграші за 1-2 місце зійшлись команди «Нон-стоп-Бар» та «Зоря», нажаль повна і беззаперечна перемога за командою молодості, 15:7, 15:8 на їх користь, в команди «Зоря» зовсім не пішла гра.

В загальному підсумку перше місце посідає команда «Нон-стоп-Бар» у складі Ігоря Купіна та Константина Очередько (смт.В.Бурлук), друге місце за командою «Зоря» у складі Анатолія Віцоти та Данила Джафарова (с.Шипувате), третє місце за командою «Ветеран» у складі Руслан Зоренко (смт.В.Бурлук) та Віктор Шестопалов (с.Андріївка). На урочистому підведенні змагань, Руслан Зоренко, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації привітав всіх зі святом Незалежності України та побажав спортивного здоров’я та довголіття, від відділу освіти переможці були нагороджені цінними подарунками та дипломами.

 

Р.Зоренко

 

Турнір з шашок

24 серпня в рамках відзначення Дня Незалежності України, на базі Великобурлуцької ДЮСШ, пройшов районний турнір з шашок.

В змаганнях мали змогу прийняти участь всі бажаючі жителі району, і дуже прикро відмітить, що на нашій землі з таким великим спортивним історичним минулим саме з шашок та шахів, так мало молоді захоплюється цими видами спорту.

В змаганнях прийняли участь постійні учасники змагань з шашок, які «з’їли не одного собаку» на даному виді, затерли не одну шашочну дошку, розіграли не одну сотню комбінацій. Турнір пройшов за коловою системою, з лімітом часу 20 хвилин кожному учаснику, та головне для всіх цих учасників було спілкування, адже кожен знає свого суперника вже не один десяток років.

Змагання розпочались привітальним словом від Сергія Сіренка – директора В.Бурлуцької ДЮСШ, який побажав всім міцного здоров’я та спортивного довголіття. Після чого учасники приступили до турніру.

В черговий раз титул чемпіона району відстояв Михайло Аліпов, житель смт.Приколотне, який відповідно і посів перше місце, йому зміг протистояти лише, його земляк Микола Фоменко, смт.Приколотне, йому і дістається друге місце, третє місце за більш молодим та перспективним шашкістом Костянтином Швецом, смт.В.Бурлук.

Переможці нагороджені медалями та дипломами відділу освіти районної державної адміністрації.

 

Р.Зоренко

Першість району з мініфутболу серед навчальних закладів

 

Починаючи з 14 вересня по 16 вересня на майданчику зі штучним покриттям в смт.Великий Бурлук пройшла першість з мініфутболу серед юнаків навчальних закладів, приурочена Дню фізичної культури та спорту України.

Команди жеребом були розділені на дві підгрупи, по 6 команд, відповідно до положення змагань, до фінальної частини проходило по дві команди. Перша група розігрувала вихід до фінальної частини 14 вересня. До даної підгрупи потрапили такі навчальні заклади: ЗОШ с.Підсереднє, с.Плоске, с.Хатне, с.Шипувате, с.Вільхуватка та с.Червона Хвиля. Команди були розділені на дві підгрупи по три команди, в першій підгрупі з першого місця вийшла команда ЗОШ с.Шипувате, а в іншій підгрупі команда ЗОШ с.Підсереднє.

15 вересня пройшли відбіркові ігри в другій підгрупі, до якої потрапили такі команди: Великобурлуцький ліцей, ЗОШ смт.В.Бурлук, с.Черне, с.Федорівка, смт.Приколотне, с.Андріївка, без поразок з перемогами до фінальної частини виходять команди Великобурлуцького ліцею та ЗОШ смт.Приколотне.

16 вересня фінальна частина змагань, в якій чотири команди за коловою системою розіграють 1-4 місце першості району з мініфутболу серед шкіл.

Змагання розпочинаються шикуванням всіх учасників, з привітальним словом виступає Руслан Зоренко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, він вітає всіх з Днем фізичної культури та спорту України, бажає успіхів в навчанні та спортивних здобутків, доводить до відома систему проведення фінальних ігор та запрошує на майданчик першу пару команд.

Як було сказано вище, до фінальної частини змагань пройшли команди Великобурлуцького ліцею, ЗОШ с.Підсереднє, с.Шипувате та смт.Приколотне. В цей день футбольне щастя було на боці юнаків з с.Підсереднє, які здобувають три перемоги 2:1 над ЗОШ с.Шипувате, громлять 6:1 Великобурлуцький ліцей та 4:1 перемагають юнаків з смт.Приколотне, завдяки чому набирають дев’ять очків. Одна перемога 3:0 над вихованцями ЗОШ смт.Приколотне, та одна нічия 2:2 з командою з с.Шипувате, приносить вихованцям Великобурлуцького ліцею 4 очки. З двома нічийними результатами 2:2 з ЗОШ смт.Приколотне та Великобурлуцьким ліцеєм, два очки здобуває команда юнаків з с.Шипувате і зігравши лише в нічию 2:2 з ЗОШ с.Шипувате, одне очко отримує команда з смт.Приколотне.

Отже в загальному підсумку місця розподілились наступним чином, як бачмо на першому місці команда юнаків школи з с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко, тренер – викладач Анатолій Ліньов), друге місце посідають вихованці Великобурлуцького ліцею (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник), третє місце дістається команді з с.Шипувате (вчитель фізичної культури Валерій Голуб) і відповідно четверте місце займає команда з смт.Приколотне (вчитель фізичної культури Евген Посохов та Леонід Шелест).

На урочистому підведенні підсумків команди були відзначені кубками та дипломами відділу освіти райдержадміністрації, також в кожній команді за рішенням представників команд було визначено кращих гравців команд, ними стали: Ігор Лисяк гравець команди з с.Шипувате, Віктор Пітухов з школи смт.Приколотне, Владислав Носач з Великобурлуцького ліцею та Гліб Куліш вихованець Підсереднянської школи, якому доречі в цей день виповнилось 16 років.

Бажаємо всім командам подальших спортивних перемог та життєвих здобутків.

 

Р.Зоренко