Неділя, 16.06.2019, 05:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Центр дитячої та юнацької творчості

 

 

 

Районний етап обласної виставки юних природоохоронців

«Зимовий вернісаж»

З 08.12.2016 по 10.01.2017 на базі Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості було проведено районний етап обласної виставки юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» (далі – Виставка)

У виставці взяли участь 55 дітей з Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості та 8-ми загальноосвітніх навчальних закладів району: Рубленської, Приколотнянської імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського, Великобурлуцької, Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Григорівського імені Героя Радянського Союзу І.Кисельова, Черненського, Вільхуватського навчально-виховних комплексів та Великобурлуцького ліцею.

На розгляд журі було представлено 46 індивідуальних і колективних експонатів в номінаціях «Новорічний вінок», «Новорічний виріб», «Новорічна композиція» та «Стилізована ялинка».

Найбільш цікаві роботи були представлені учнями Черненського навчально-виховного комплексу, Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського та Великобурлуцького ліцею.

Найактивнішими учасниками виставки були учні Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного (12 робіт), Приколотнянської імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського (10 робіт) загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості (8 робіт).

 

В номінації «Стилізована ялинка» серед учасників молодшої вікової категоррії (6-11 років) переможцями стали:

- І місце – Гонтар Діана, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

- ІІ місце – колектив учнів 3 класу, Григорівського навчально-виховного комплексу ;

- ІІ місце – Пащенко Ангеліна, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Вешта Вікторія, учениця Вільхуватського навчально-виховного комплексу;

- ІІІ місце – Гусєва Аріна, учениця Рубленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Снідалова Катерина, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В номінації «Стилізована ялинка» серед учасників старшої вікової категоррії (12-16 років) переможцями стали:

- І місце – Королькова Маргарита, учениця Великобурлуцького ліцею;

- ІІ місце – Лобанова Тетяна, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІ місце – Василенко Анна, учениця Рубленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Кавченко Вікторія, учениця Вільхуватського навчально-виховного комплексу;

- ІІІ місце – Віцота Анастасія, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В номінації «Новорічний виріб»:

- І місце – Молнар Анастасія, учениця Рубленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Ковальова Анастасія, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІІ місце – Коваленко Єлизавета, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Поджарова Варвара, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Карацюба Тетяна, учениця Червонохвильського навчально-виховного комплексу, вихованка гуртка «Флористика» Великобурлуцького центру дитячсої та юнацької творчості.

В номінації «Новорічний вінок»:

- І місце – Шкарупета Руслан, учень Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце –Гриб Поліна, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІІ місце – Кривошеєва Софія, учениця Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

В номінації «Новорічна композиція»:

- І місце – Катасонова Вікторія, учениця Черненського навчально-виховного комплексу;

- І місце – Гусєва Єлизавета, Тимченко Вероніка, Шаповалов Денис, учні Черненського навчально-виховного комплексу;

- І місце – Колесник Аліна, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

- ІІ місце – Ткач Дар'я, учениця Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

- ІІ місце – Уварова Вікторія, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІ місце – Карелкін Антон, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІІ місце – Хрустовська Марина, учениця Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського;

- ІІІ місце – Новохатська Яна, учениця Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІІ місце – Вітковський Артем, учень Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

 

 

 

9 грудня 2016 року в приміщенні Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості відбулася районна конференція лідерів учнівського самоврядування. В заході взяли участь лідери та координатори шкільних органів учнівського самоврядування з 8 загальноосвітніх навчальних закладів району: Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст., Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст., Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ст., Хатнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Площанської ЗОШ І-ІІІ ст., Червонохвильського НВК та Великобурлуцького ліцею. Під час конференції голова районної ради старшокласників, учениця Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. Євгенія Добридник звітувала про роботу, проведену радою у 2016 році. В ході спілкування лідери учнівського самоврядування також визначилися з основними напрямками своєї роботи у 2017 році. В рамках конференції відбулася зустріч з Великобурлучанами - ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. На зустріч з лідерами учнівського самоврядування завітали Демчук Олександр Семенович та Струк Михайло Іванович. Вони розповіли дітям про свій вклад в ліквідацію аварії на ЧАЕС та свої враження під час перебування біля атомної станції. Також на конференції були присутні голова Великобурлуцької районої організації ветеранів України - Сорокін Василь Васильович, керівник районного краєзнавчого музею – Куценко Тамара Олександрівна та Шведова Людмила Василівна – головний спеціаліст з питань обслуговування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, відділу пільг та персоніфікації управління соціального захисту населення Великобурлуцької РДА.

 

 

Проведення районного етапу обласної виставки-конкурсу

«Різдвяна писанка»

З 05.12.2016 по 10.01.2017 на базі Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості проведено районний етап обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка» (далі – Виставка).

У Виставці взяли участь 29 дітей з Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості та 6-ти загальноосвітніх навчальних закладів району: Катеринівської, Великобурлуцької, Приколотнянської імені Героя Радянського Союзу К. Ольшанського, Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Григорівського імені Героя Радянського Союзу І.Кисельова та Вільхуватського навчально-виховних комплексів.

На розгляд журі було представлено 33 індивідуальних і колективних експонатів.

Роботи виконані в різних жанрах: мальованки, дряпанки. Також учні представили роботи, виготовлені з паперу, глини, бісеру, тканини та інших матеріалів.

  • учасниками виставки були учні Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможцями районного етапу обласної виставки-конкурсу писанкарства «Різдвяна писанка» визнано:

- І місце – Добролежу Яну, ученицю Григорівського навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу І. Кисельова;

- І місце – Недовєсова Назара, учня Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського;

- ІІ місце – Гунченка Ярослава, учня Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Алєксєєву Ангеліну, ученицю Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІ місце – Хрустовську Марину, ученицю Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського;

- ІІ місце - Дерюгіна Михайла, учня Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІ місце - Пролагаєву Дар'ю, ученицю Вільхуватського навчально-виховного комплексу;

- ІІ місце – Сбітнєву Кристину, ученицю Вільхуватського навчально-виховного комплексу;

- ІІІ місце – Романенко Юлію, ученицю Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованку гуртка «Українська народна іграшка» Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості (керівник Латиш Г.М.);

- ІІІ місце – Черняк Анастасію, ученицю Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Горбушину Камілу, ученицю Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце - Колесник Аліну, ученицю Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІІ місце - Коваленко Єлизавету, ученицю Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІІ місце - Пащенко Ангеліну, ученицю Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІІ місце – Галушко Анастасію, ученицю Приколотнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу К.Ольшанського.

 

УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР

 

На базі Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості з 1 по грудня 2016 року було проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (далі – Виставка).

У Виставці взяли участь 29 дітей з Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості та 5-ти загальноосвітніх навчальних закладів району: Великобурлуцької, Гниличанської, Шипуватської імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Червонохвильського та Григорівського імені Героя Радянського Союзу І.Кисельова навчально-виховних комплексів.

На розгляд журі було представлено 33 роботи. Роботи виконані в різних жанрах: сувенірні ляльки, вироби з глини та солоного тіста, вироби з паперу та оберіги.

Переможцями визнано:

 

В молодшій віковій категорії (6-9 років):

- І місце – Колесник Аліна, учениця Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- І місце – Шкарупета Артур, учень Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- І місце – Вельма Світлана, вихованка гуртка «Моделювання іграшок- сувенірів» Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості (керівник Поліщук Л.В.);

- ІІ місце – Ткач Дар'я, учениця Шипуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

- ІІ місце – Бабак Дар'я, учениця Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Шитік Ірина, учениця Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Гринько Матвій, учень Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Ісайченко Софія, учениця Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Ченцова Юлія, учениця Великобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

В старшій віковій категорії (10-17 років):

- І місце – Безкоровайна Світлана, учениця Григорівського навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу І.Кисельова;

- ІІ місце – Видиш Ірина, учениця Червонохвильського навчально-виховного комплексу, вихованку гуртка «Флористика» Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ніколаєв В.В.);

- ІІІ місце – Бабай Юлія, учениця Гниличанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- ІІІ місце – Бірукова Лілія, учениця Червонохвильського навчально-виховного комплексу, вихованку гуртка «Флористика» Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ніколаєв В.В.).

 

«Нумо, хлопці!» -2016

19 жовтня 2016 року відбулося районне спортивно-патріотичне свято «Нумо, хлопці!», яке було присвячено Дню захисника України. Організаторами даного заходу були: відділ освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації, Великобурлуцький центр дитячої та юнацької творчості, Великобурлуцька дитячо-юнацька спортивна школа та Великобурлуцький районний учбовий спортивно-технічний центр товариства сприяння обороні України.

В цьому заході взяли участь 20 юнаків з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Учасників змагань привітав Андрущенко Віктор Петрович - директор Великобурлуцького районного учбового спортивно-технічного центру товариства сприяння обороні України.

Випробовування хлопців проводилось в шести видах змагань: підтягуванні на перекладині, гирьовому спорті, човниковому бігові, стрільбі з пневматичної зброї, естафеті з баскетбольним м’ячем та спортивно-патріотичній вікторині.

Призери змагань визначались в кожному виді змагань та в загальному заліку конкурсу.

На етапі «Підтягування на перекладині» перемогу здобули:

І місце - Войченко Дмитро, учень Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Скочко Денис, учень Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце - Тонких Олександр, учень Великобурлуцького ліцею.

На етапі «Гирьовий спорт»:

І місце - Рудак Віталій, учень Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Кондратенко Володимир, учень Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце - Кісіль Сергій, учень Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На етапі «Човниковий біг»:

І місце - Куліш Гліб, учень Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Шапар Дмитро, учень Площанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

  • місце -Данченко Олексій, учень Андріївської ЗОШ І- ступенів.

На етапі «Стрільба з пневматичної зброї»:

І місце - Українець Максим, учень Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського;

ІІ місце - Вітковський Станіслав, учень Шипуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу І.Заболотного;

ІІІ місце - Смирнов Олександр, учень Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського;

На етапі «Естафета з баскетбольним м’ячем»:

І місце - Українець Максим, учень Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського;

ІІ місце - Застела Андрій, учень Великобурлуцького ліцею;

  • місце - Тонких Олександр, учень Великобурлуцького ліцею.

На етапі «Спортивно-патріотична вікторина»:

І місце - Рудак Віталій, учень Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Кізім Станіслав, учень Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце розділили Тонких Олександр, учень Великобурлуцького ліцею,

та Кондратенко Володимир, учень Гниличанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Призерами у загальному заліку змагань стали:

І місце – Українець Максим, учень Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського;

ІІ місце – Смирнов Олександр, учень Приколотнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

імені Героя Радянського Союзу К.Ф. Ольшанського;

ІІІ місце – Тонких Олександр, учень Великобурлуцького ліцею.

Призери змагань нагороджувалися грамотами, значками «Влучний стрілець» та медалями.

Свято вдалося! Заряд позитивних емоцій від заходу одержали як учасники змагань, так і вболівальники.