Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Лютий » 22 » Змагання з футзалу серед дітей
10:07
Змагання з футзалу серед дітей

На базі спортивного залу Великобурлуцької школи пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2004 р.н. та молодших, присвячених відзначенню 74-ї річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників.

Змагання проводились як відбірковий тур до обласних змагань «Шкіряний м’яч», в змаганнях прийняло участь чотири команди з таких навчальних закладів: ЗОШ с.Плоске, ЗОШ с.Підсереднє, ЗОШ смт.Приколотне та ЗОШ смт.В.Бурлук.

Змагання пройшли за коловою системою, кожен з кожним, та складались з регламентом часу два тайми по 10 хвилин.

Допомогу в проведенні змагань надав благодійний фонд Ігоря Вовчанщина, представник фонду Олександр Уваров, який був присутній на змаганнях, на урочистому шикуванні привітав всіх учасників, побажав перемоги в змаганнях та запевнив, що лише той хто займається спортом – в житті досягає поставлених цілей, на завершення для нагородження надав від фонду кубки, комплекти медалей та дипломи. На даній добрій нотці змагання розпочались.

Першими на майданчик вийшли юнаки Великобурлуцької та Приколотнянських шкіл, сили в даних команд виявились рівними, про що говорить і сам рахунок 4:4. Наступна гра порадувала глядачів кількістю забитих м’ячів, зустрічались команди з ЗОШ с.Підсереднє та с.Плоске, гра проходила з перемінним успіхом від однієї до іншої команди, лише на останній хвилині зустрічі юнакам з с.Плоске вдалось вирвати перемогу 12:11 на їх користь. Третя гра змагань пройшла між господарями ЗОШ смт.В.Бурлук та с.Плоске. Не відпочивши після першої виснажливої зустрічі юнаки з с.Плоске, виходять на майданчик на другу гру поспіль, втома та відсутність повноцінної лави запасних сказалось на результаті, 9:5 перемога за ЗОШ смт.В.Бурлук. В четвертій зустрічі свої сили поміряли команди з ЗОШ с.Підсереднє та смт.Приколотне, хоча протягом зустрічі, грою «дерижирували» гравці з с.Підсереднє, та юнаки з смт.Приколотне спромоглися звести гру на нічийний результат 7:7. Останні дві зустрічі були вирішальними у визначенні переможців змагань. На майданчик виходять команда ЗОШ смт.В.Бурлук, в резерві якої чотири очки та команда с.Підсереднє, в резерві якої одна нічия, тобто, кожній з команд потрібна перемога. Гра розпочалась з обережністю, гравці прощупували слабкі місця в свого суперника, спочатку команди обмінялись голами довівши рахунок до 2:2. В чергову атаку йдуть юнаки команди с.Підсереднє, яких на контратаці впіймали гравці В.Бурлука, вивівши двох своїх гравців проти одного воротаря, удар і м’яч в сітці воріт 3:2. До завершення матчу залишається декілька хвилин, команда с.Підсереднього йде на відкритий штурм воріт свого суперника, аби, хоча б зрівняти рахунок, і тут знову повторюється попередня картина, контратака і знову гол, підсумок 4:2 на користь юнаків з смт.В.Бурлук. З переможцем турнір питання було вирішено, та боротьба за 2-3 місце пройшла в останній зустрічі. На майданчику команда ЗОШ смт.Приколотне, в якої перед даною грою дві нічиї (2 набраних очки), та команда з с.Плоске, в резерві якої одна перемога (3 очки). Тобто, командам було зрозуміло, хто переможе в даній зустрічі, тому і дістануться медалі другого ґатунку. З перших хвилин, з розумінням перемоги, в атаку ринулись юнаки з смт.Приколотне, від атаки до атаки вони забивають сім м’ячів, Площани спромоглись відповісти на них трьома, 7:3 перемога за ЗОШ смт.Приколотне.

В загальному підсумку перше місце посідає команда з ЗОШ смт.В.Бурлук, вона набрала сім очків (дві перемоги і одна нічия), друге місце займають хлопчаки з ЗОШ смт.Приколотне, в їх копілці п’ять набраних очків (одна перемога і два нічийних результати), і замикає трійку призерів команда Площанської школи, вона набрала три очки (одна перемога), переможці від благодійного фонду Ігоря Вовчанщина нагородженні кубками, комплектами медалей та дипломами.