Середа, 21.03.2018, 11:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Травень » 23 » Всеукраїнський форум «Український кордон – 2017»
14:35
Всеукраїнський форум «Український кордон – 2017»

Обговорено розвиток нового напряму Всеукраїнської

військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник»

 

Одне із головних питань сьогодення - це відродження та становлення системи національно-патріотичного виховання в країні. Новий поштовх у розвитку національно-патріотичного виховання дасть саме системний підхід та синергія взаємодії.

Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Державною прикордонною службою, Міністерством освіти і науки з 25 по 27 квітня у смт. Козин Київської області на базі культурно-оздоровчого центру «Пролісок», було проведено Всеукраїнський форум «Український кордон – 2017», спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). До заходу долучились представники міністерств, Державної прикордонної служби України, Адміністрації Президента України, освітяни з прикордонних районів України, прикордонники, науковці та громадські активісти.

У Форумі взяли участь близько 200 осіб з 19 областей України. Великобурлуцький район на Всеукраїнському форумі «Український кордон – 2017» представляв вчитель фізкультури Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник гуртка «Джура» - Волков Андрій Геннадійович.

В ході Форуму проводились тематичні виступи, лекції, майстер-класи, перегляд відеоматеріалів з організації військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та їх обговорення. Та головною метою заходу була підготовка учасників за додатковим напрямком базової Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - гри «Джура-Прикордонник», яка проводитиметься з метою набуття школярами нових компетенцій для їхньої самореалізації та підготовки молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань.

За напрямком «Джура-Прикордонник» буде проводитись робота в навчальних закладах прикордонних районів України спільно Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Державною прикордонною службою та громадськими організаціями.

Держприкордонслужба завірила свою готовність всебічно сприяти розвиткові гри «Джура-Прикордонник» наданням своїх фахівців і матеріально-технічної бази в межах компетенції.

Виховна методика формуватиметься на ціннісних орієнтирах та індикаторах ефективності, закладених у Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, та на створенні умов для дієвого переживання вихованцями українських суспільно-державницьких цінностей самобутності, соборності, волі і гідності Українського народу.

Районний штаб дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») запрошує громадян та громадські організації району до співпраці в національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління. Бажаючі долучитися до розвитку напрямку «Джура-Прикордонник» можуть звернутися за телефоном 5-39-93.

Переглядів: 111 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar