Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Всеукраїнська Спартакіада державних службовців України
15:06
Всеукраїнська Спартакіада державних службовців України

25 вересня 2017 року збірна команда Харківської області відбула до Ужгорода для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, яка проходила з 22 по 25 вересня 2017 року.

Чотири дні на спортивних майданчиках ужгородського спорткомплексу «Юність» проходили змагання з п’яти видів спорту в залік всеукраїнської Спартакіади держслужбовців України.

В Ужгороді. Збірну команду Харківської області, особисто приїздив та привітав начальник Управління Віталій Кириленко та побажав вдалого виступу. «Вітаю вас, що саме ви будете представляти державних службовців Харківської області на Всеукраїнській спартакіаді. Бажаю показати свої найкращі якості та повернутися з перемогою», - зазначив Віталій Кириленко.

Окрім того, Віталій Кириленко передав найщіріші вітання від голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної та вручив гравцям спортивну епікіровку з логотипами Харківської області для участі у змаганнях.

В змаганнях прийняло участь 22 області України, які змагались у волейбол, мініфутбол, настільний теніс, шахи та шашки, делегацію Харківської області представляла команда у складі 22 чоловік. Приємно зазначити, що до складу команди Харківської області увійшли двоє наших земляків, це Ігор Фірсов (начальник відділу освіти Великобурлуцької РДА) та Руслан Зоренко (головний спеціаліст відділу освіти Великобурлуцької РДА), які виступали у волейболі. Доречі, приємно зазначити, що склад волейбольної команди був сформований майже з гравців східного краю Харівської області, тобто, Андрій Бережний (начальник відділу освіти Вочанської РДА), Володимир Домнін (пенсійний фонд Двурічанського району), Арен Татевосян (юрист Куп’янської РДА), Руслан Зоренко та Ігор Фірсов (відділ освіти В.Бурлуцької РДА), а команду посилили гравці Наталія Манзюк (Близнюківська РДА), Ігор Григоров (Богодухівська РДА) та Андрій Черватюк (Чугуївська РДА).

Змагання з шашок пройшли за швейцарською системною і складались з семи турів і лімітом часу кожному гравцю 15 хвилин на партію. В змаганнях з шашок серед жінок приймало участь 21 учасник, нашу область представляла Олійник Зоя (головний спеціаліст відділу освіти Золочівської РДА), яка в семи турах набрала 6 очків з 14 можливих і посіла 13 місце. Серед чоловіків Харківщину представляв Філоненко Олексій, серед 21 учасників він посів 15 місце, набравши 7 очків з 14. В загальнокомандному заліку команда шашкістів серед 21 області посіла 16 місце (на два місця вище минулого року), що принесло в скарбничку команди 30 очків.

Змагання з шахів пройшли за швейцарською системною і складались з семи турів і лімітом часу кожному учаснику 20 хвилин В змаганнях з шахів серед жінок команду Харківської області представляла Людмила Ананьєва (Управління соціального захисту населення ХОДА), яка серед 20 учасниць посіла 17 місце, набравши 2,5 очки з 7 можливих. В даному виді спорту серед чоловіків нашу область представляв Андрій Поротов (головний спеціаліст управління молоді та спорту ХОДА), який серед 20 учасників посів 15 місце (покращив свій минулорічний результат на 19 місце), набравши 3 очки. В загальнокомандному заліку команда шахістів посіла 17 місце серед 21 команди та принесла в скарбничку команди області 26 очків (в минулому році команда посіла 19 місце).

Змагання з настільного тенісу пройшли на першому етапі за груповим принципом. Учасників розділили на підгрупи, в підгрупах змагання минули за коловим принципом. В змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків приймало участь 22 учасника, команду Харківщини представляв Альберт Воротиленко (завідувач сектору у справах молоді та спорту Ізюмської РДА) який посів 19 місце (повторив свій минулорічний показник). Серед жінок в змаганнях приймало участь 19 учасниць, нашу область представляла Ірина Рудя (головний спеціаліст управляння соціального захисту населення ХОДА), яка посіла 4 місце (в минулому році 7 місце). В загальнокомандному заліку наші тенісисти посіли 12 місце (в минулому році 19), що принесло в скарбничку команди області ще 35 очків.

В змаганнях з мініфутболу приймало участь 20 команд, які на груповому етапі були розділені на 4 групи по 5 команд, ігри проходили два тайми по 10 хвилин. В групах ігри пройшли за коловою системою. В групу до Харківської області потрапили такі команди з якими зіграли наступним чином, нічийний результат з Закарпатською областю 2:2, у Луганська і Дніпропетровської області зазнають поразки 3:2, Вінницька область у якої здобули перемогу 3:0. З чотирма набраними очками з четвертого місця, наші футболісти вступають в розіграш за 9-16 місце. Спершу сітка виводить нашу область на команду Тернопільської області, де Харківська область здобуває перемогу 3:2. Наступна команда Луганської області стала нажаль не по зубам, 5:1 поразка. Остання зустріч цьогорічної спартакіади, зустріч з командою Чернівецької області, в запеклій боротьбі, нажаль, 2:3 наша поразка, і в підсумку 12 місце (в минулому році було 9 місце), серед 20 команд, в скарбничку команди вони приносять 54 очки.

На груповому етапі волейбольних змагань, як і в минулому році, 21 команду було розподілено на 7 груп. В «одну-четверту» турніру напряму відбирались команди - переможці груп та одна команда з другого місця, - за кращими турнірними показниками. Команди, що стали другими та третіми в групах за «олімпійською» системою виборювали місця з 9 по 16, та з 17 по 21 відповідно.

Команди жеребом були розведені на 7 підгруп по 3 команди, в групах ігри пройшли за коловою системою. Команди з першого місця з підгруп  виходили в групу де розігрували 1-8 місця, другі місця відповідно 9-16 місця і так далі. Отже команда Харківської області потрапила до групи з такими командами, з Вінницької області (в минулому році посіла у волейболі 8 місце) та командою м.Київ (в минулому році 22 місце). В першій зустрічі наша команда в боротьбі, з рахунком по партіях 2:0 обігрує команду з м.Київ, в другій зустрічі в повній перевазі, впевнено з рахунком 2:0 обігруємо команду з Вінницької області.

Отже ми вже в вісімці сильніших, та ігри ще продовжуються. За вихід до фінальних ігор, сітка виводить нас на команду Житомирської області. Ця команда скористалась нашими помилками та і впевнено можна сказати наші суперники продемонстрували  більш результативну гру, завдяки чому здобувають перемогу 2:0. З даною поразкою команда Харківської області вступає в боротьбу за 5-8 місце. В наступній грі ми зустрілись з командою державних службовців Донецької області, де вже були зроблені висновки попередньої зустрічі, і цього разу вже перемога була знову у наших руках, 2:0 на нашу користь. Фінальною зустріччю спартакіади у волейболі для нашої команди став розіграш 5-6 місця з командою з Івано-Франківської області. Гравці нашої команди приклали максимум зусиль для здобуття перемоги, і грали всі навіть краще чим в попередніх зустрічах, та нажаль суперник виявився сильнішим, за ним і перемога 2:0. В результат цього року команда Харківської області у волейболі встановлює рекорд з виступів у волейболі, виборовши 6 місце серед 21 команди (в минулому році 13 місце), і приносить в скарбничку команди  80 очків.

В загальнокомандному заліку, команда Харківської області в усіх видах набирає 225 очків, що дає змогу посісти 13 місце серед 22 команд (повторивши минулорічний результат).

Перше місце посіла знову посідає команда Хмельницької області – 361 очки (командні місця: теніс-7 місце, шахи-2 місце, шашки – 3 місце, мініфутбол – 3 місце, волейбол – 1 місце), друге місце займає команда з Запоріжської області – 338 очків (теніс-10 місце, шахи - 9 місце, шашки – 2 місце, мініфутбол – 2 місце, волейбол – 3 місце), третє місце посіла команда Івано-Франківської області – 277 очків (теніс- 1 місце, шахи- 16 місце, шашки – 17 місце, мініфутбол – 4 місце, волейбол – 5 місце).

Незважаючи на зайняте місце, команда Харківської області виступила на високому рівні, адже кожен займався підготовкою до змагань самостійно та потенціал в неї є, і будемо сподіватись наступного року Харківщина продемонструє набагато результативніший результат, бажаємо успіхів учасникам команди в трудовій діяльності та розвитку своїх спортивних навичок.

Р.Зоренко

Переглядів: 11 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Анонси
14.11.2017 о 9-30 у залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів освіти.
18.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з фізики.
19.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з екології.