Понеділок, 15.10.2018, 22:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Турнір з стрітболу серед юнаків та юначок старшої групи
10:35
Турнір з стрітболу серед юнаків та юначок старшої групи

8 грудня в спортивному залі Великобурлуцької школи, минув турнір з стрітболу серед юнаків та юначок старшої вікової категорії.

Змагання минули за олімпійською системою до двох поразок на вибування, з лімітом часу один період 10 хвилин, а бо ж до набирання однією з команд 11 очків.

В турнірі серед юнаків прийняли участь вісім навчальних закладів. впевнено з двома перемогами 7:2 над юнаками з ЗОШ с.Андріївка, та 3:2 над юнаками з НВК с.Вільхуватка, до півфінальних ігор дійшла команда Великобурлуцького ліцею. З аналогічним показником, в першій зустрічі 9:2 над ЗОШ с.Червона Хвиля, в другій грі 9:5 над командою ЗОШ с.Підсереднє, до півфіналу підходить команда з ЗОШ с.Шипувате.

З однією поразкою на першому етапі змагань і двома перемогами в наступних зустрічах, до півфіналу дістались команди з ЗОШ с.Підсереднє та НВК с.Вільхуватка. ЗОШ с.Підсереднє на першому етапі змагань отримує перемогу 9:0 над ЗОШ смт.Приколотне, а потім отримує поразку від ЗОШ с.Шипувате, за вихід до півфіналу отримує перемогу 6:1 над командою з ЗОШ смт.В.Бурлук. Команда юнаків з НВК с.Вільхуватка, в першій зустрічі здобуває перемогу 3:1 над ЗОШ смт.В.Бурлук, в наступній зустрічі поступаються вони Великобурлуцькому ліцею, за вихід до півфіналу вільху ватці здобувають перемогу 8:6 над командою з ЗОШ с.Червона Хвиля.

В півфінальних іграх в боротьбу за вихід до фінальної стадії турніру зійшлись команди, в одній парі Великобурлуцький ліцей зустрічався з командою ЗОШ с.Підсереднє. Головний час гри не зміг визначити переможця, період закінчується з рахунком 7:7. В такому випадку, за умовою змагань, переможець буде визначений за умови відриву, в додатковий час, однією з команд у рахунку в два очки. Більш влучними були гравці команди ЗОШ с.Підсереднє, які перемагають з рахунком 10:8, і здобувають право грати у фіналі.

В другій півфінальній зустрічі між ЗОШ с.Шипувате та НВК с.Вільхуватка, зустріч закінчилась достроково, юнаки з с.Шипувате набирають 11 очків, і відповідно автоматично здобувають перемогу.

В розіграші за 3-4 місце зустрілись команди з Великобурлуцького ліцею та НВК с.Вільхувтка, які вже в попередніх іграх зустрічались між собою, і перемогу 3:2 святкували ліцеїсти. В даній зустрічі з мінімальним рахунком, повторивши попередній рахунок 3:2, перемогу отримують юнаки з НВК с.Вільхуватка.

В фінальній зустрічі, за розіграш 1-2 місця зустрілись команди ЗОШ с.Шипувате та ЗОШ с.Підсереднє, зустріч закінчилась достроково. Юнаки з ЗОШ с.Шипувате набирають 11 очків, в свою чергу Підсередняни відповіли на це 4 закинутими м’ячами, отже 11:4 і перемога за Шипуватцями.

В загальному підсумку перше місце посіли юнаки з ЗОШ с.Шипувате, у складі Ігоря Лисяка, Євгена Липчанського, Дениса Хон, Дениса Руденка (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб), друге місце за вихованцями з ЗОШ с.Підсереднє, у складі: Кіріла Іваненко, Артема Торчило, Іллі Керімова, Олександра Головні (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко), замикають трійку призерів серед юнаків, учні НВК с.Вільхуватка у складі : Богдана Мухіна, Сергія Акулова, Віталія Андрушкевича, Олексія Беседіна (вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін).

Серед дівчат старшої вікової групи в боротьбу вступило також вісім команд з восьми навчальних закладів району. Ігри минули за неаналогічними умовами як і у юнаків.

Отже, з двома перемогами у своєму резерві до півфіналу дійшли юначки з Великобурлуцького ліцею, які спочатку здобули перемогу нд командою НВК с.Вільхуватка, а потім над командою ЗОШ с.Андріївка. Зі схожим показником з двома перемогами у своєму резерві, до півфіналу також доходить команда юначок з ЗОШ смт.Приколотне, яка спочатку долає команду ЗОШ с.Гнилиця, а потім команду ЗОШ с.Шипувате.

До півфінальної частини турніру з однією поразкою та двома перемогами доходять юначки ЗОШ с.Шипувате та ЗОШ с.Підсереднє. Отже в півфіналі зійшлись, в першій парі, команди з Великобурлуцького ліцею та ЗОШ с.Шипувате, в якій з рахунком 5:3 перемогу святкували юначки з с.Шипувате. В другій парі, право грати в фіналі розіграли команди з ЗОШ смт.Приколотне та с.Підсереднє, де з рахунком 6:4 перемогу святкують дівчата з смт.Приколотне.

В зустрічі за розіграш 3-4 місця зійшлись команди ЗОШ с.Підсереднє та Великобурлуцького ліцею, з мінімальним рахунком 3:2 перемогу отримують юначки з Великобурлуцького ліцею.

В фінальній частині в розіграші 1-2 місця зустрілись команди ЗОШ смт.Приколотне та с.Шипувате, з мінімальним відривом 6:5 перемогу отримують дівчатка з с.Шипувате.

В підсумку перше місце посідають дівчата з ЗОШ с.Шипувате у складі Анжели Пономаренко, Наталії Стрельченко, Ангеліни Соловей, Вікторії Бреславської (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб), друге місце посідає команда ЗОШ смт.Приколотне у складі Насті Кулішової, Софії Посохової, Карини Беседіной, Лізи Пекачь (вчитель фізичної культури Леонід Григорович Шелест), замикають трійку призерів учениці Великобурлуцькго ліцею, у складі Іванни Липчанськой, Олени Кривулі, Вікторії Рагозіной (вчитель фізичної культури Анатолій Григорович Ситник).

Вітаємо переможців з здобуттям високих спортивних досягнень та бажаємо подальших здобутків, на урочистому підведенню підсумків команди нагородженні комплектами медалей та дипломами відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації.

 

Р.Зоренко

Переглядів: 58 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar