Понеділок, 15.10.2018, 22:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Турнір з стрітболу серед юнаків та юначок
10:28
Турнір з стрітболу серед юнаків та юначок

1 грудня в спортивному залі Великобурлуцької школи минув турнір з стрітболу серед юнаків та юначок середньої вікової категорії навчальних закладів Великобурлуцького району.

Кожен навчальний заклад мала змогу представляти одна команда серед юнаків та юначок, до складу якої входило по чотири чоловіки відповідної вікової категорії. Змагання проходили з лімітом часу 8 хвилин чи до набирання однієї з команд 11 очків.

Серед юнаків прийняло участь сім команд, які розіграли чемпіонство за олімпійською системою на вибування до двох поразок. З двома перемогами в своєму резерві в четвірку відразу пробились команди з ЗОШ смт.Приколотне та смт.В.Бурлук. З однією поразкою до півфінальної частини змагань дістались команди з ЗОШ с.Підсереднє та с.Шипувате.

В боротьбі за вихід до фіналу в одній парі зустрілись команди ЗОШ смт.В.Бурлук та ЗОШ с.Підсереднє, з мінімально перевагою 4:2 далі проходять господарі, учні команди ЗОШ смт.В.Бурлук. В іншій парі зустрілись команди ЗОШ смт.Приколотне та ЗОШ с.Шипувате, з цілковитою перевагою в ігрі та рахунку 7:0 перемагають учні з ЗОШ смт.Приколотне.

Зазнавши поразок в півфінальних іграх в розіграш за 3-4 місце вступають команди юнаків ЗОШ с.Підсереднє та с.Шипувате, з рахунком 6:2 перемогу здобувають вихованці ЗОШ с.Підсереднє.

В розіграші за 1-2 місце зустрілись команди, які зігравши вже по три гри не зазнали, ще жодної поразки. На майданчик, фінальної частини змагань між юнаками середньої вікової групи запрошуються учні з ЗОШ смт.В.Бурлук та смт.Приколотне, гра минула на рівних і повній боротьбі, про що свідчить і сам рахунок, з мінімальною перевагою в рахунку 3:2, перемогу святкують господарі ЗОШ смт.В.Бурлук.

В загальному підсумку в турнірі з стрітболу серед юнаків середньої вікової категорії перше місце посіла команда юнаків з ЗОШ смт.В.Бурлук у складі: Олексія Мозговського, Дениса Калкова, Костянтина Сіренка та Дениса Пащенка, вчитель фізичної культури Сергій Миколайович Тарасенко та Микола Петрови Ворошилов. Друге місце займає команда ЗОШ смт.Приколотне, до якої увійшли Вадим Яковлев, Денис Осика, Дмитро Ніжнин, Кірил Фендріков, вчителя фізичної культури Євген Олексійович Посохов. Третє місце посідають вихованці ЗОШ с.Підсереднє у складі Ростіслава Яковлєва, Кірила Іваненка, Андрія Строжевського, Данил Холошин, вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко.

Паралельно проходили змагання серед юначок, в змаганнях яких прийняло участь шість команд. Команди були розділені на дві підгрупи по три команди, в підгрупах ігри минули за коловою системою, команди які посіли перші місця в підгрупах розіграли між собою 1-2 місце, а команди які посіли в підгрупах другі місця розіграли між собою 3-4 місце.

Отже, до першої підгрупи потрапили команди юначок з ЗОШ с.Шипувате, с.Підсередє та смт.В.Бурук. З двома перемогами над своїми суперниками 8:0 над ЗОШ с.Підсереднє, та 5:2 над командою юначок з ЗОШ смт.В.Бурлук, з першого місця виходить команда юначок з ЗОШ с.Шипувате. Вихованки з ЗОШ с.Підсереднє з рахунком 3:1 отримують перемогу над командою ЗОШ смт.В.Бурлук, вони і виходять в даній підгрупі з другого місця.

В другій підгрупі в боротьбу вступили команди юначок з ЗОШ смт.Приколотне, с.Андріївка, НВК с.Вільхуватука. З двома перемогами в своєму резерві 4:1 над командою ЗОШ с.Андріївка та 3:1 над командою НВК с.Вільхуватка. З другого місця з однією перемогою 3:1 над командою з ЗОШ с.Андріївка, виходить команда юначок НВК с.Вільхуватка.

В розіграші за 3-4 місце зустрілись команди ЗОШ с.Підсереднє та НВК с.Вільхуватка, де перемогу святкували юначки з НВК с.Вільхуватка.

В зустрічі за 1-2 місце зустрілись команди ЗОШ с.Шипувате та смт.Приколотне, де перемогу отримали вихованки з ЗОШ с.Шипувате.

В підсумку перше місце посіли юначки з ЗОШ с.Шипувате, у складі: Катерина Хон, Діана Савчук, Вікторія Бреславська, Віолета Ракоєд (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб), друге місце за юначками з ЗОШ смт.Приколотне, у складі: Емілія Лапчинська, Ірина Савченко, Віка Плясова, Юлія Крюкова (вчитель фізичної культури Леонід Григорович Шелест), третє місце дістається ученицям з НВК с.Вільхуватка у складі: Вікторії Кравченко, Аріадна Міщенко, Дар’я Прологаєва, Анастасія Юрченко (вчитель фізичної культури Сергій Сергійович Панін).

Команди переможниці відзначені комплектами медалей та дипломами від відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

Р.Зоренко

Переглядів: 62 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar