Середа, 21.03.2018, 11:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Березень » 21 » Турнір з стрітболу серед юнаків
16:04
Турнір з стрітболу серед юнаків

9 березня в спортивному залі Великобурлуцької школи, пройшов турнір з стрітболу серед юнаків старшої та середньої вікових груп навчальних закладів Великобурлуцького району.

В змаганнях прийняло участь шість навчальних закладів, тобто по шість команд в кожній віковій групі. Змагання в кожній віковій групі проходили за коловою системою, з лімітом часу один період 10 хвилин чи до набирання однією з команд 11 очків. Кожен навчальний заклад представляла команда у складі 4 юнаків в кожній віковій категорії.

В змаганнях прийняли участь юнаки з таких навчальних закладів: с.Андріївка, с.Підсереднє, с.Шипувате, смт.Приколотне, смт.В.Бурлук та Великобурлуцького ліцею.

В декількох словах про саму гру, гра проходить на одне кільце, змагається команда в складі трьох чоловік, за кожен влучний кидок зараховується одне чи два очка.

В старшій віковій групі здобувши перемогу над своїми суперниками 11:2 над ЗОШ с.Андріївка, 11:2 ЗОШ с.Підсереднє, 7:4 ЗОШ смт.Приколотне, 7:3 Великобурлуцьким ліцеєм, 11:2 ЗОШ смт.В.Бурлук, святкували юки ЗОШ с.Шипувате, в складі Анатолія Віцоти, Віктора Колодича, Евгена Липчанського та Ігоря Лисяка (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб). Набравши 9 очків, поступившись в грі з лідером та чотирма перемогами, 11:3 над ЗОШ с. с.Андріївка, 9:7 ЗОШ с.Підсереднє, 5:3 ЗОШ с.смт.Приколотне та 11:2 над ЗОШ смт.В.Бурлук, друге місце займають юнаки Великобурлуцького ліцею в складі Андрія Застьоли, Влада Носача, Олександра Олійника та Олександра Тонких (вчитель фізичного виховання Анатолій Григорович Ситник). На третій сходинці, набравши вісім очків, розмістилась команда юнаків з ЗОШ смт.Приколотне, яка здолала 11:2 команду ЗОШ с.Андріївка, 6:3 ЗОШ с.Підсереднє і 9:3 ЗОШ смт.В.Бурлук, до її складу входили Максим Українець, Володимир Панін, Максим Міщнев, Віктор Петухов (вчитель фізичної культури Євген Олексійович Посохов).

В середній віковій категорії з першого місця з п’ятьма перемогами над своїми суперниками, виходить команда з ЗОШ с.Щипувате, яка здолала юнаків своєї групи 11:7 ЗОШ с.Андріївка, 5:2 ЗОШ с.Підсереднє, 7:0 ЗОШ смт.Приколотне, 5:1 Великобурлуцького ліцею та 4:2 ЗОШ смт.В.Бурлук, до складу команди переможниці входили Денис Руденко, Андрій Аннікєєв, Ярослав Поп, Анатолій Пивоваров (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб). З однією поразкою від переможців, з чотирма перемогами в своєму резерві, здолавши 7:1 ЗОШ с.Андріївка, 9:3 ЗОШ с.Підсереднє, 7:2 ЗОШ смт.Приколотне, 5:4 Великобурлуцький ліцей, друге місце в стрітболі серед юнаків середньої групи посідає команда ЗОШ смт.В.Бурлук у складі Данила Коваленка, Романа Проценка, Олексія Лазнева, Максима Бражника (вчитель фізичної культури Микола Петрович Ворошило). Замикає трійку призерів навчальний заклад с.Підсереднє, який здобуває вісім очків з трьома перемогами над 2:1 ЗОШ с.Андріївка, 5:3 ЗОШ смт.Приколотне та 8:3 командою Великобурлуцького ліцею, до складу бронзових призерів увійшли Кирил Іваненко, Олександр Головня, Віталій Андрушкевич (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко)

 

Р.Зоренко

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 50 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar