Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Березень » 21 » Турнір з стрітболу серед дівчат
16:05
Турнір з стрітболу серед дівчат

10 березня в спортивному залі Великобурлуцької школи, пройшов турнір з стрітболу серед дівчат старшої та середньої вікових груп навчальних закладів Великобурлуцького району.

В змаганнях прийняло участь шість навчальних закладів, шість команд в старшій віковій категорії та чотири в середній віковій групі. Змагання в кожній віковій групі проходили за коловою системою, з лімітом часу один період в старшій віковій групі 7 хвилин один період чи до набирання однією з команд 11 очків, в середній групі 10 хвилин один період. Кожен навчальний заклад представляла команда у складі 4 дівчат в кожній віковій категорії.

В змаганнях прийняли участь юнаки з таких навчальних закладів: с.Андріївка, с.Підсереднє, с.Шипувате, смт.Приколотне, Великобурлуцького ліцею та с.Гнилиця.

В старшій віковій групі безперечним лідером була команда дівчат з навчального закладу смт.Приколотне, яка здобула п’ять перемог над своїми суперниками 7:4 ЗОШ с.Гнилиця, 7:1 Великобурлуцький ліцей, 4:1 ЗОШ с.Шипувате, 5:2 ЗОШ с.Андріївка, 4:2 ЗОШ с.Підсереднє, до складу команди переможниці увійшли Софія Посохова, Валерія Міщенко, Марія Чмутова та Анастасія Кулішова (вчитель фізичної культури Леонід Григорович Шелест). З однією поразкою від лідера, срібними призерами змагань стає команда дівчат ЗОШ с.Андріївка, вона здобуває перемогу 3:2 над ЗОШ с.Гнилиця, 3:0 Великобурлуцьким ліцеєм, 1:0 ЗОШ с.Шипувате, 3:0 ЗОШ с.Підсереднє, до складу увійшли Юлія Новохатка, Олександра Божко, Олена Єлесєєва, Аліна Овчаренко (вчитель фізичної культури Євген Костянтинович Дігтяренко). Третє місце зазнавши дві поразки, посідає команда дівчат з ЗОШ с.Гнилиця, яка здолала 1:0 команду Великобурлуцького ліцею, 5:1 ЗОШ с.Шипувате, 7:2 ЗОШ с.Підсереднє, таким чином бронзовими призерами з стрітболу в старшій віковій групі стала команда в складі Каміли Трофимченко, Таміли Попович, Анни Сороки та Анни Куліш (вчитель фізичної культури Сергій Григорович Трофимченко).

В середній віковій групі перемігши всіх свої суперників. З трьома перемога в своєму резерві, перемогу святкували дівчата ЗОШ смт.Приколотне, до складу команди увійшли Карина Бєсєдіна, Ірина Савченко, Емілія Лапчінська, Юлія Бершакова (вчитель фізичної культури Леонід Григорович Шелест). З поразкою від чемпіона та двома перемогами 7:0 над ЗОШ с.Андріївка та 2:1 над Великобурлуцьким ліцеєм, срібними призерами стає команда дівчат з ЗОШ с.Шипувате у складі Анжели Понамарьовой, Вікторії Бреславської, Аліни Додиван та Катерини Хон. З двома поразками та перемогою 2:1 на командою дівчат з Великобурлуцького ліцею, замикає трійку призерів команда ЗОШ с.Андріївка, до складу якої увійшли Вікторія Шевченко, Анастасія Ярликова, Влентина Божко, Валерія Попова (вчитель фізичної культури Євген Костянтинович Дігтяренко)

Р.Зоренко

Переглядів: 32 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Анонси
14.11.2017 о 9-30 у залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів освіти.
18.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з фізики.
19.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з екології.