Понеділок, 15.10.2018, 22:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Турнір з шахів до 70-й річчя М.Л.Фоменка
10:05
Турнір з шахів до 70-й річчя М.Л.Фоменка

11 листопада в приміщенні Великобурлуцького ЦДЮТ пройшов відкритий регіональний турнір з шахів, приурочений 70-й річниці народження Миколи Леонтійовича Фоменка.

М.Л.Фоменко, протягом свого життя, завжди знаходив і знаходить час на заняття фізкультурою та спортом, не став виключенням і свій ювілей 70 років. Одні зустрічають свій день народження за столом з чаркою, а він вирішив організувати та провести турнір з шахів.

Змагання розпочались з привітального слова Руслана Зоренка, який під бурні оплески учасників турніру, привітав ювіляра, побажав здоров’я, олімпійського довголіття та вручив грамоту від відділу освіти, за популяризацію фізичної культури та спорту в районі, та з нагоди 70-и річчя, всім учасникам побажав доброї гри та перемоги. З привітальним словом виступив і сам ювіляр М.Л.Фоменко, який подякував всім, що знайшли час, можливості та бажання приїздити та прийняти участь в турнірі, від себе побажав успіхів та перемоги.

Змагання традиційно пройшли, за швейцарською системою, та складались з семи турів, з регламентом часу по 15 хвилин на партію кожному гравцю. В турнірі прийняло участь 16 учасників з Волчанського, Куп’янського та Великобурлуцького районів. Турнір минув у теплій атмосфері, від туру до туру гравці не помітили як сплив час змагань, всі гравці добре знали своїх суперників, адже зіграли вже не одну шахову партію між собою, та кожна наступна зустріч грається завжди як перша. З перших турів вперед лідерство взяли відразу декілька куп’янських гравців, це Гончаренко І., Литвиненко Д. та Турабов А., нажаль з запізненням на два тури приїздив Олександр Сазонов (с.Шипувате), один з кращих шахістів району, який не зважаючи на запізнення не полишав своїх сподівань на перемогу. Вирішальним у зміні трійки лідерів став шостий тур, коли Олександр Сазонов (с.Шипувате) здобуває перемогу у Дениса Литвиненка (м.Куп’янськ), за рахунок чого і виходить на друге місце. До завершення турніру лідери жодного разу не помилились від чого трійка лідерів і не змінилась.

Завершення турніру пройшло урочистим шикуванням всіх учасників, підведення підсумків проводили головний суддя змагань Руслан Зоренко та сам ювіляр Микола Леонтійович Фоменко.

В своїй урочистій промові М.Фоменко з радістю в душі зазначив: «В кожного є свій відведений життєвий час, і як не прикро він спливає, як не буває і нескінченної шахової партії. З часом уходить стара гвардія шахістів, їх естафету переймає юна, талановита молодь. Вона настільки підросла і перейняла досвід старої гвардії, що можна бути спокійним за подальшу долю шахового руху, а досягнення старої гвардії і її внесок в розвиток шахів, не буде забуте нащадками та історією шахового руху як Велиобурлуччини так і Харківської області».

Подякувавши всім за участь в турнірі, М.Фоменко переходить до найприємнішої частини – нагородження.

За традицією нагородження розпочалось з найстаршого учасника, на теперішній час в нашому окрузі серед Куп’янського, Вовчанського, Борівського, Шевченківського, Дворічанського та Великобурлуцького районів ним є наш земляк, житель станції Бурлук, Георгій Михайлович Яценко, який проміняв 88-й рік. За ним, привітання приймали, два наймолодших учасника турніру, яким виповнилось по 13 років, це Владислав Пивоваров (м.Куп’янськ) та Богдан Бут (м.Вовчанськ), від ювіляра вони отримали грошові заохочення.

За ними черга загального підведення підсумків, для всіх учасників не стало несподіванкою, що сьогоднішній турнір був за куп’янськими шахістами, так перше місце посів Іван Гончаренко (м.Куп’янськ), набрав 6,5 очків з семи можливих, друге місце за нашим земляком Олександром Сазоновим (с.Шипувате), 6 очків з семи, третє місце посідає Денис Литвіненко (м.Куп’янськ), 5 очків, за ним 4,5 очки на четвертому місці розмістився Микола Лящов (м.Волчанськ), п’яте місце займає Віктор Чуйко, шосте Альберт Турабов жителі м.Куп’янськ.

Перших три місця відзначені медалями, дипломами та грошовими винагородами, учасники з 4-6 місце відзначені грошовими преміями. Ювіляр висловлює слова подяки керівництву «МЕЗ Приколотне», в наданні фінансової допомоги на проведення даного турніру.

Р.Зоренко

Переглядів: 88 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar