********************************

Головна » 2017 » Квітень » 20 » Турнір з мініфутболу серед дітей
08:59
Турнір з мініфутболу серед дітей

13 квітня на майданчику зі штучним покриттям в смт.Великий Бурлук, в рамках формування районної команди до участі в обласних змагань на приз «Шкіряного м’яча» пройшов турнір з мініфутболу серед дітей 2006 років народження та молодших.

Цього дня погода сприяла проведенню даних змагань на майданчику і дала можливість діткам під сонечком зіграти турнір. В змаганнях прийняли участь збірні команди з шести навчальних закладів. Команди були розділені на дві підгрупи по три команди, в підгрупах команди за коловим принципом розіграли вихід до фінальної частини, переможці з підгруп розіграють між собою 1-2 місце, а команди з других місць відповідно розіграють 3-4 місце. Ігри пройшли з регламентом, два тайми по 10 хвилин.

Жеребом команди були розділені на такі підгрупи, до першої підгрупи увійшли ЗОШ смт.Приколотне, смт.В.Бурлук та с.Андріївка, до другої підгрупи потрапили команди з НВК с.Червона Хвиля, ЗОШ с.Підсереднє та с.Шипувате.

В першій підгрупі, з двома перемогами над своїми суперниками, спочатку 2:0 над командою учнів ЗОШ смт.Приколотне та 4:1 над командою ЗОШ с.Андріївка, з першого місця до фінальної частини проходить команда учнів ЗОШ смт.В.Бурлук. Команда юнаків з ЗОШ смт.Приколотне з рахунком 2:0 здобуває перемогу над учнями ЗОШ с.Андріївка, і займає друге місце в підгрупі.

В другій підгрупі лідером групи стали учні ЗОШ с.Підсередня, завдяки двох перемог, спочатку 4:1 над учнями ЗОШ с.Шипувате, а в другій зустрічі, майже на останніх секундах виривають перемогу у команди НВК с.Червона Хвиля, 3:2. В зустрічі НВК с.Червона Хвиля і ЗОШ с.Шипувате, впевнену перемогу одержують перші 7:1, завдяки чому виборють право змагатись у фіналі за 3-4 місце.

В розіграші за «бронзу» зустрілись команди ЗОШ смт.Приколотне та НВК с.Червона Хвиля, приємно було спостерігати за грою обох команд, та більш приємною була гра Червонохвильців, в захисті якої впевнено грала Євгенія Фещак. Впевнено можна сказати, завдяки, саме її гри у захисті, команда с.Червона Хвиля здобувають перемогу 2:1 над своїми суперниками.

В фінальній грі за 1-2 місце зійшлись команди з ЗОШ смт.В.Бурлук та с.Підсереднє. Гра пройшла на рівних, і протягом двох таймів переходила з перевагою від однієї команди до іншої, та все ж наприкінці другого тайму на один гол розігравши комбінацію спромоглись учні ЗОШ с.Підсереднє, і з мінімальним рахунком здобувають перемогу 1:0.

Таким чином в загальному підсумку перше місце посідають юнаки ЗОШ І-ІІІ ст..с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко), кращим гравцем в команді визнано Михайла Сову. Срібними призерами турніру стають вихованці столичної футбольної школи ЗОШ І-ІІІ ст.. смт. В.Бурлук (вчитель фізичної культури Сергій Миколайович Тарасенко), кращим гравцем в команді стає Ілля Солдатов. Замикають трійку призерів вихованці НВК с.Червона Хвиля (вчитель фізичної культури Сергій Олександрович Ліщина), кращим гравцем в команді стає Євгенія Фещак.

Вітаємо переможців з вдали виступом і бажаємо подальших спортивних здобутків.