Середа, 21.03.2018, 12:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Травень » 15 » Підведено підсумки з питань фізичної культури та спорту за 2016 рік
15:08
Підведено підсумки з питань фізичної культури та спорту за 2016 рік

25 квітня в м.Харків, на базі вищого училища фізичної культури та спорту, під час розширеного засідання колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, були відзначені райони Харківської області за підсумками діяльності в сфері фізичної культури та спорту у 2016 році.

З доповіддю виступав начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталій Кириленко. Він зазначив, що Харківська область стабільно займає друге місце у всеукраїнському рейтингу, як з олімпійських, так і неолімпійських видів спорту.

Харківська облдержадміністрація приділяє велику увагу розвитку фізичної культури та спорту. За підтримки керівництва облдержадміністрації та обласної ради в останні роки значно покращилося фінансування сфери фізичної культури та спорту, покращилось становище підготовки спортсменів високого класу та спортивного резерву. За минулий 2016 рік на чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських та Паралімпійських іграх спортсмени Харківської області вибороли 340 медалей різного ґатунку. 1268 спортсменів входять до складу національних збірних команд України. Велика увага приділяється розвитку фізичної культури в районах області. У поточному році намітилися тенденції до активізації масової фізкультурно-оздоровчої роботи. Цьому сприяють проведення традиційної Спартакіади області з видів спорту на Кубок голови облдержадміністрації, Спартакіади області серед держслужбовців та депутатів. Серед усіх категорій учнівської та студентської молоді проводиться Спартакіада «Спорт протягом життя».

Про розвиток матеріальної спортивної бази доповів заступник начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Христоєв. Він зазначив, що постійно ведуться будівельні роботи та реконструкція спортивних комплексів. Не дивлячись на скрутне фінансове становище у районах і містах обласного значення проводились певні заходи щодо зміцнення спортивної бази, створення сприятливих умов для проведення учбово-тренувальної роботи та масових заходів. Завершено будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Вовчанськ, розпочав свою роботу фізкультурно-оздоровчий комплекс в місті Первомайський, завдяки місцевому та обласному бюджету триває реконструкція басейну ДЮСШ «Юність» в місті Лозова, в Близнюківському районі за кошти ДФРР завершується реконструкція спортивного залу в с. Садове, також триває реконструкція стадіону «Авангард» в місті Зміїв. Загалом, у 2017 році заплановано розпочати будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів у місті Красноград, а також у Чугуївському та Золочівському районі.

Також відповідно до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік передбачається облаштування 33 спортивних майданчиків із синтетичним покриттям, 33 майданчиків із гімнастичним обладнанням та встановлення 33 майданчиків із тренажерним обладнанням в районах та містах обласного значення Харківської області.

Підведено підсумки діяльності структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення з розвитку фізичної культури та спорту за 2016 рік. Серед районів першої групи місця розподілилися наступним чином:

1. Золочівська районна державна адміністрація.

2. Барвінківська районна державна адміністрація.

3. Дергачівська районна державна адміністрація.

Серед районів другої групи:

1. Краснокутська районна державна адміністрація.

2. Первомайська районна державна адміністрація.

3. Чугуївська районна державна адміністрація.

Сектор у справах молоді та спорту Великобурлуцької районної державної адміністрації за 2016 рік посів в даній групі 5 місце серед 17 районів, завідувач сектору Руслан Зоренко, з серпня 2016 року сектор реорганізовано і дані функції передано до відділу освіти райдержадміністрації.

Серед міст обласного значення:

1. Лозівська міська рада.

2. Куп’янська міська рада.

3. Первомайська міська рада.

Крім того були підведені підсумки Спартакіади з видів спорту серед районів та міст обласного значення за 2016 рік, переможцями та призерами якої стали:

У першій групі:
1. Дергачівський район
2. Харківський район
3. місто Первомайский

У другій групі:
1. Дворічанський район
2. Великобурлуцький район
3. Чугуївський район

Представників районів привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Віталій Кириленко та нагородив спеціальними Кубками від Харківської облдержадміністрації.

Р.Зоренко

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 62 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar