Меню сайту

ДО ВІДОМА

********************************
Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Березень » 21 » Першість з волейболу. Несподіванки останнього туру
16:27
Першість з волейболу. Несподіванки останнього туру

«ЗЕВС-Д» с.Андріївка – «Сокіл» смт.В.Бурлук 3:2

(16:25; 25:15; 25:23; 28:18; 20:18)

В останньому турі першості району з волейболу, зійшлись між собою два районних волейбольних «кити», які вже не раз зустрічались між собою і не раз портили собі нерви. Не стала винятком і ця чергова зустріч, яку за видовишністю, можна назвати фінальною, для обох команд. Вболівальники, які прибули на гру отримали не аби яке задоволення від побаченого. Протягом зустрічі, кожна з команд вихлиснула не аби яку масу емоцій, як позитивних так і негативних. Через зашкал емоцій на майданчику, на завершення, діло навіть дійшло, до маленької штовханини, головному судді змагань, довелось на деяких час зупинити гру, та про це далі. Обидві команди, вже проходили до фінальної частини першості, фіналу чотирьох, залишалось визначитись з якою кількістю очків буде стартувати та чи інша команда.

Розминка позаду, шикування команд, привітання, доброзичливі рукообійми команд з посмішками на обличчі. Головний суддя змагань, провівши маленьку розмову з капітанами команд, приступає до розіграшу м’яча. В розіграші «ЗЕВС-Д» бере подачу, а «Сокіл» відповідно майданчик і прийом. Починаючи з першої партії стало зрозуміло, жодна з команд не віддасть жодного очка без бою. До середини партії гра йшла на рівних, потім в грі на сітці помилок припускаються гравці «ЗЕВС-Д», що дало можливість відірватись «Сокілу» і накуражу з рахунком 25:16 здобути перемогу. Гравців «ЗЕВС-Д» це тільки завело, і дві наступні партії вони переламлюють хід зустрічі в свій бік, і доводять до перемоги дві партії 25:17, 25:23. Четверта партія, можливо завершальна в даній зустрічі, за умови перемоги команди «ЗЕВС-Д», та так не думали гравці команди «Сокіл», про що вони гучно сказали в грі. Зробивши, певні перестановки в своїй грі, «Сокіл» знаходять в собі сили довести рахунок 25:18 на свою користь. Не можу передати, як вирують емоції на майданчику, отже, по переду п’ята, тепер вже точно завершальна партія, тільки питання для кого вона виявиться переможною.

Черговий розіграш м’яча, цього разу виграє розіграш капітан «ЗЕВС-Д» і вони знову обирають подачу, «Сокіл» обирає майданчик. З перших розіграшів, потихеньку у відрив йде команда «Сокіл» і можна було б сказати, що вже перед перемогою її нічого не зупинить. Та у гравців «ЗЕВС-Д» з цього приводу було своє твердження. Гра зупинилась на рахунку 14:14, з цього моменту доля зустрічі переходила від однієї команди до іншої, при рахунку 17:18 вирій емоцій настільки зашкалив, що діло дійшло до невеличкої перебранки, і головний арбітр зустрічі приймає рішення про технічну перерву, аби заспокоїти гравців та згасити негативні емоції і довести гру до завершення. Свисток арбітра, гру подовжено, на емоціях з рахунком 20:18 перемогу здобуває команда «ЗЕВС-Д», і 3:2 здобуває перемогу в зустрічі. При такому розкладі гри, переможець отримує 2 очки, а переможений – 1 очко, можна сказати, кожен залишився при своїх. Ось така собі несподіванка і прикраса останнього туру.

«ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка – с.Червона Хвиля 3:0

(25:17;25;20;25:23)

Дана зустріч була цікавою з боку не тільки граючих обох команд. Якщо для команди с.Червона Хвиля, за умови перемоги, це можливість трішки піднятись в турнірній таблиці, то для команди «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка за умови перемоги і здобуття трьох очків вони набирають 17 очків, а це значить потрапляння до четвірки сильніших. Результат гри цікавив також і команду «Бурлук» смт.В.Бурлук, яка вже завершила першість і набрала 16 очків. За умови, перемоги в даній зустрічі команди с.Червона Хвиля, вони потрапляли до четвірки сильніших, та це лише за умови. Несподіванок не трапилось, гравці с.Червона Хвиля продемонстрували добру гру в волейбол, і в деяких моментах вони навіть вели в рахунку, та нажаль цього виявилося замало аби здобути перемогу в зустрічі. Завдяки більш комбінованої гри гравців «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка вони забезпечують собі перемогу в трьох партіях.

Фінал чотирьох

До фінальної частини першості району пройшли чотири команди, які і розіграють між собою чемпіонство. Команди будуть розпочинати гру з вже набраними очками в зустрічах між собою, таким чином в фінальній стадії першості команда «Сокіл» смт.В.Бурлук, розпочне фінальний «ривок» з 7 очками в своєму резерві, відстаючи на два очки команда «Торнадо» с.Григорівка буде стартувати з п’ятьма очками, третіми з чотирма очками в боротьбу вступить команда «ЗЕВС-Д» с.Андріївка, і найважче серед усіх буде команді «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка, яка буде стартувати з двома очками. Головне попереду, а точніше фінал чотирьох, який пройде 25 березня, бажаємо всім командам вдалої гри та перемоги.

Анонси
14.11.2017 о 9-30 у залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів освіти.
18.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з фізики.
19.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з екології.