Меню сайту

ДО ВІДОМА

********************************
Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Першість з міні-футболу серед навчальних закладів району
15:27
Першість з міні-футболу серед навчальних закладів району

19 жовтня на майданчику зі штучним покритям в смт.Великий Бурлук пройшла першість району з міні-футболу серед загальноосвітніх закладів. Приймати участь в змаганнях виявили бажання 9 команд навчальних закладів,79 учнів.

Відповідно до умов змагань, ігри проходили в підгрупах за коловою системою і складались з двох таймів по 8 хвилин, до фінальної частини з кожної групи проходило по одній команді. Команди, які посіли 1 місця у підгрупах розігрували між собою 1-3 місця.

За підсумками минулого року команди переможці  Ліцею, с.Шипувате та с. Підсереднє були розведені на три групи.

До першої групи увійшли такі команди це, Великобурлуцькй ліцей, с.Червона Хвиля, смт.Великий Бурлук. До фінальної частини змагань з першого місця в даній групі вийшла команда навчального закладу Великобурлуцького ліцею.

Вдругій групі між собою за вихід до фінальної частини розігрували команди с.Шипувате, с.Андріївка та Федорівський НВК. В даній групі з першого місця вийшла команда с.Шипувате.

В третій групі між собою за вихід до фінальної частини виборювали команди, с.Підсередне, смт. Приколотне та с. Черне. До фінальної частини змагань з першого місця в даній групі вийшла команда навчального закладу с.Підсередне.

Таким чином до фінальної частини змагань вийшли команди юнаків Великобурлуцького ліцею, с.Шипувате та с.Підсереднє. Фінал проходив за коловою системою кожен з кожним два тайми по 10 хв.

В першій грі фінальної частини змагань зустрілись команди ЗОШ с.Шипувате та с.Підсереднє, з рахунком 0:4 перемогу здобули юнаки с.Підсереднє. В другій зустрічі зустрілись команди Великобурлуцького ліцею та с.Шипувате, гра закінчилась з рахунком 7:1 впевнену перемогу здобули юнаки з ліцею. В останній  грі зустрілись команди с.Підсереднє та Великобурлуцького ліцею, матч закінчився з рахунком 2:2.

За сумою очок Ліцей – 4 очка, с. Шипувате – 0 очка, с. Підсереднє – 4 очок. За різниці забитих та пропущених Ліцей - (+6), с.Шипувате - (-10),             с. Підсередне - (+4).

В підсумку команда учнів Великобурлуцького ліцею (вчитель фізичної культури Анатолій Ситник) посіла 1 місце, команда навчального закладу с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко та тренер-викладач ДЮСШ Анатолій Ліньов) посіла 2 місце, почесне 3 місце змагань посіла команда юнаків с.Шипувате (вчитель фізичної культури Валерій Голуб). Суддя змагань Руслан Зоренко.

Команди переможниці відзначені дипломами  та кубками відділу освіти райдержадміністрації.

Захід проведено при плідній співпраці Відділу освіти райдержадміністрації і Великобурлуцької дитячо-юнацької спортивної школи.

С.Сіренко

Переглядів: 20 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Анонси
14.11.2017 о 9-30 у залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів освіти.
18.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з фізики.
19.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з екології.