********************************

Головна » 2018 » Січень » 9 » Першість району з баскетболу серед юнаків
11:05
Першість району з баскетболу серед юнаків

21 грудня на базі спортивного залу Великобурлуцької школи пройшов черговий етап районної Спартакіади з видів спорту серед навчальних закладів, першість району з баскетболу серед юнаків.

В змаганнях прийняло участь вісім команд, які були розділені на дві підгрупи, в підгрупах ігри пройшли за коловою системою, переможці з підгруп розіграють між собою 1-2 місце, а команді які посядуть другі місця в підгрупах розіграють між собою відповідно 3-4 місце. Зустрічі складались з двох періодів по вісім хвилин.

Отже, до першої підгрупи за жеребом потрапили наступні команди, це ЗОШ с.Підсереднє, смт.Приколотне, НВК с.Вільхуватка та Великобурлуцького ліцею. З трьома перемогами в своєму резерві 14:10 над командою юнаків з Великобурлуцького ліцею, 9:3 над командою НВК с.Вільхуватка та 10:4 над командою ЗОШ смт.Приколотне, з першого місця в даній підгрупі виходить команда юнаків ЗОШ с.Підсереднє. Першою сенсацією, стало, що з другого місця з двома перемогами та однією поразкою від лідера підгрупи, виходить команда НВК с.Вільхуватка.

В другій підгрупі боротьбу вели команди з ЗОШ смт.В.Бурлук, с.Андріївка, с.Шипувате та НВК с.Червона Хвиля. Беззаперечним лідером підгрупи стали юнаки ЗОШ с.Шипувате, які здобувають три перемоги, 36:2 над командою НВК с.Червона Хвиля, 45:2 над командою ЗОШ смт.В.Бурлук та 36:6 над командою ЗОШ с.Андріївка. Другою сенсацією змагань, стає, вихід з другого місця команди юнаків з НВК с.Червона Хвиля, яка зазнає поразки від лідера підгрупи та долає 9:6 команду ЗОШ смт.В.Бурлук та 12:2 ЗОШ с.Андріївка.

В розіграші за 3-4 місце зустрілись дві рівні команди НВК с.Вільхуватка і с.Червона Хвиля, гра минула на рівних, не можна було сказати яка з команд більше заслуговує на перемогу, та завершення зустрічі було за юнаками з с.Вільхуватка, яка закидають своїм суперникам два вирішальних м’яча, і ось перемога 8:5 на їх користь.

В зустрічі за 1-2 місце зійшлись команди юнаків з ЗОШ с.Шипувате та с.Підсереднє. Юнаки з с.Шипувате вели гру під номером один, та їх суперник давав їм гідний супротив, і перший період зустрічі минув на рівних. В перерві юнаки команди з с.Шипувате отримавши настанови від тренера, змінюють гру, і як не намагались юнаки з с.Підсереднє збити темп гри свого суперника, їм цього не вдавалось, шипуватці спіймали «кураж», 15:8 і за ними перемога.

На підведенні підсумків змагань за перше місце кубок та диплом відділу освіти отримує команда ЗОШ с.Шипувате (вчитель фізичної культури Валерій Голуб), кращим гравцем в команді визнано Ігоря Лисяка. Друге місце займають юнаки з ЗОШ с.Підсереднє (вчитель фізичної культури Олександр Посипайко), кращим гравцем в команді стає Артем Торчило. Третє місце займають юнаки з НВК с.Вільхуватка (вчитель фізичної культури Сергій Панін), кращим гравцем в команді став Віталій Андрушкевич.