Понеділок, 20.11.2017, 04:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА********************************
Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Обласна спартакіада з настільного тенісу
15:49
Обласна спартакіада з настільного тенісу

Згідно з Календарним планом фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Харківської області на 2017 рік, в спортивному залі національного університету ім..Каразина, пройшли обласні змагання з настільного тенісу серед міст та районів області.

            В змаганнях серед команд районів області прийняло участь 11 команд, кожен район представляла команда у складі 2 чоловіків та 1 жінки. Змагання пройшли за олімпійською системою на вибування до двох поразок, головним суддею змагань була Олена Валеріївна Ковтун, майстер спорту міжнародного класу м.Харків. Зустріч проходила з трьох партій до 11 очків, в спортивному залі для змагань було підготовлено відразу 11 столів.

            Великобурлуцький район на даних змаганнях представляли: Віталій Поспелов, тренер – викладач з настільного тенісу В.Бурлуцької ДЮСШ (житель смт.В.Бурлук), Микола Пироженко (житель смт.В.Бурлук), Юлія Шинкарук (жителька с.Рогозянка). Кожен з гравців виклався на максимум своєї майстерності і продемонстрував добру гру, завдяки чому були досягнуті такі результати: Віталій Поспелов – 6 місце, Микола Пироженко – 7 місце, Юлія Шинкарук – 5 місце.

В загальному заліку команда нашого району посіла 4 місце, набравши 18 очків, на першому місці Сахновщанський район – 11 очків (3 місце по першій ракетці,2 місце по другій і 6 місце серед дівчат), на другому місці команда Чугуївського району 14 очків (4 місце, 9 місце і 1 місце серед жінок) і третє місце Куп’янський район 17 очків (1 місце, 12 місце та 4 місце).

            Хочеться відмітити, що в цьому році значно зріс рівень настільного тенісу на обласних змаганнях, добавилось багато гравців переселенців з Луганської та Донецької областей. В багатьох районах команди посилюють за рахунок молоді, працюючи на перспективу, дуже прикро за наш район.

            Не зважаючи ні на що вітаємо наших земляків з вдалим виступом, бажаю і в подальшому тренуватись та демонструвати високі спортивні досягнення.

           

Р.Зоренко

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 30 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Анонси
14.11.2017 о 9-30 у залі засідань відділу освіти відбулась нарада керівників закладів освіти.
18.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з фізики.
19.11.2017 на базі Великобурлуцького ліцею відбудеться олімпіада з екології.
інтернет-збори

Корисні посиланя