Середа, 21.03.2018, 11:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Травень » 15 » Обласна Спартакіада з гирьового спорту
15:23
Обласна Спартакіада з гирьового спорту

13 травня на базі спортивного комплексу Зооветеринарної академії с.Мала Данилівка, Дергачівського району пройшла обласна спартакіада з гирьового спорту серед районів та міст обласного значення.

В змаганнях в групі серед районів області прийняло участь десять команд. Відповідно до регламенту змагань кожен район представляла команда у складі семи учасників, спортсмени виконували вправу довгий цикл з двома гирями по 24 кг. та регламентом часу на виконання вправи 10 хвилин.

В даних змаганнях, як не прикро, за різних обставин, не змогли виступити більш гідні представники нашого району та тим паче інші учасники не зважаючи на це приклали максимум зусиль для того, щоб Великобурлуцький район посів гідне місце в змаганнях.

До команди увійшли Анатолій Литвиненко (1999 р.н.), житель смт.В.Бурлук, студент, з особистою вагою 56 кг, виступав у ваговій категорії до 60 кг., де виконавши вправу 5 раз посів 1 місце. У ваговій категорії до 80 кг. наш район представляли два учасника, це Владислав Кисиль (2001 р.н.), житель смт.В.Бурлук, учень В.Бурлуцької школи, з особистою вагою 77 кг. дебютував на гирьовому помості з виконанням вправи в кількості 24 раз, що дало йому змогу посісти 5 місце, другим учасником був Руслан Зоренко (1976 р.н.), працівник відділу освіти, з особистою вагою 78 кг. виконав вправу 6 раз, і посів 7 місце. У ваговій категорії нашу команду представляли також два учасника, це Сергій Мальцев (1991 р.н), працівник прикордонної служби с.Вільхуватка, житель смт.В.Бурлук, з особистою вагою 86 кг. виконав вправу 20 раз завдяки чому посів 7 місце, другим учасником, не побоюсь сказати, виступав «гуру» гирьового спорту на Великобурлуччині, який не зважаючи на всі життєві перекони знайшов в собі можливість прийняти участь в змаганнях, це Іванов Микола, тренер - викладач В.Бурлуцької ДЮСШ з гирьового спорту, який не зважаючи на свій вік 56 років, виконав вправу 39 раз, і посів у своїй підгрупі 4 місце. У ваговій категорії більше 90 кг. нашу команду представляли, Денис Коваленко (2001 р.н.), житель смт.В.Бурлук, учень В.Бурлуцької школи, з особистою вагою 93 кг, дебютував на гирьовому помості з виконанням вправи в кількості 25 раз, і посідає 4 місце, другим учасником був Юрій Кравченко (1990 р.н.), працівник служби незвичайних ситуацій, житель смт.В.Бурлук, який з особистою вагою 96 кг. виконав вправу 46 раз, що дало йому можливість посісти 1 місце в даній ваговій категорії.

В загальному підсумку збірна команда Великобурулцького району посіла третє місце, поступившись гирьовикам Близнюківського та Дворічанського районів.

Вітаємо учасників команди з вдалим виступом та бажаємо нових спортивних здобутків та спортивного довголіття.

Р.Зоренко.

Переглядів: 58 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar