Понеділок, 15.10.2018, 22:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Обласна спартакіада фізкультурних працівників
15:36
Обласна спартакіада фізкультурних працівників

Згідно з єдиним календарним планом фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Харківської області на 2017 рік та положенням, 27 жовтня в м.Харків, на базі спортивного комплексу «Зірка» інституту повітряних сил ім..Кожедуба, пройшла обласна Спартакіада серед фізкультурних працівників.

            В програму змагань входили змагання з мініфутболу, перетягання канату, легкоатлетична естафета та настільний теніс, кожен район представляла команда у складі 7 чоловік та одного представника. Команди змагались в мініфутболі, легкоатлетичній естафеті, армспорті, настільному тенісі та перетягуванні канату.

            В урочистому параді відкритті змагань взяло участь 21 команда (11 команд серед міст області та 10 команд серед районів області), які подали заявку на змагання в день змагань.

            Проведено нараду представників команд, на черзі жеребкування по видам спорту. Першим етапом змагань для всіх команд була легкоатлетична естафета 4 етапи по 60 метрів, в даному виді наша команда повинна була виступати на багато краще. Беручи до уваги минулорічний досвіт, для того щоб не впустити естафетну паличку при передачі, учасник збавляли швидкість на фініші, та ще і погодні умови, перед забігом розпочався дощ. Не зважаючи на це результат нашої команди 28,24 сек. це третій показник.

            Паралельно з усіма змаганнями проходили змагання з настільного тенісу серед жінок. Команду нашого району представляла Надя Науменко (с.Андріївка). Змагання з настільного тенісу пройшли за коловою системою, в загальному підсумку з однією поразкою, вона посідає перше місце.

            По завершенні естафети всі команди другої групи перейшли до перетягування канату, змагання пройшли за олімпійською системою на вибування та проходили до двох перемог у схватці. В наступній схватці ми виходи на команду Красноградського району, які пройшли без схватки по сітці, та все ж наша команда не здалась без бою, хоча і отримала поразку, в загальному підсумку в канаті 6,5 очків.

 

Кожна команда виставляла команду у складі п’яти чоловік. В даному виді нашій команді не довелось в повній мірі себе проявити, так як з п’яти учасників двоє були легшими за 70 кг. За жеребкуванням, в першій схватці ми потрапили на команду Ізюмського району, з якою перетягувались аж п’ять разів. Та все ж, команда під чітким керівництвом М.Іванова знайшла в собі сили і в п’яти схватках здобуває одну перемогу. Не зважаючи на легшу вагу нашої команди, ми не тільки змогли вистояли, а ще і знайшли в собі сили здобути перемогу. Легкої перемоги наша команда жодна з суперників не подарувала, кожна схватка тривала не менше 5 хвилин. В канаті наш район представляли М.Іванов, С.Трофимченко, Р.Зоренко, С.Панін, А.Ліньов.

            По завершенні канату відразу розпочинались змагання з армспорту, які пройшли за олімпійською системою на вибування з визначенням всіх місць. В даному виді змагань наш район представляв Микола Іванов. Здобувши одну перемогу та дві поразки в загальному підсумку серед 10 учасників посів 7 місце. В цьому році по армспорту по нашій групі виступали і майстри спорту і призери чемпіонатів Европи, та і сама вага «на хвилиночку» 105-110 кг.

            Ставки нашої команди були на змагання з мініфутболу. Мініфутбол, проходив також за олімпійською системою на вибування, два тайма по 10 хвилин. В першій напруженій зустрічі, з командою Ізюмського району, наша команда з рахунком 4:3 отримує перемогу. В другій зустрічі наша команда виходить на команду Красноградського району, яку обігрують з рахунком 4:0. В півфіналі команда Великобурлуцького району зустрічалась з командою Шевченківського району, де знову здобувають перемогу 5:1. У фінальній зустрічі з командою Двурічанського району, за 1-2 місце наші футболісти отримують повну перевагу і задають повного розгрому своїм суперникам з рахунком 3:0. В даному виді наш район представляли Сергій Трофимченко, Сергій Панін, Анатолій Ліньов, Олександр Тютюнник, Сергій Ліщина, завдяки майстерної гри С.Паніна та С.Ліщини наша команда забивала два-чотири м’ячі в зустрічі. В загальному підсумку наша команда у мініфутболі посіла перше місце.

            В загальнокомандному, за загальною сумою 18,5 очки, команда нашого району виходить на третє місце, щиро вітаємо їх з вдалим виступом і бажаємо подальших спортивних досягнень, нас випередили з першим місцем команда Чугуївського району (17,5 очків), друге місце Двурічанський район (17,5 очків). Нашу команду в даних змаганнях представляли тренери – викладачі В.Бурлуцької ДЮСШ: Іванов М.М., (смт.В.Бурлук), Ліньов А.О. (с.Підсереднє), Тютюнник О.В.(с.Черне), Науменко Н.І. (с.Андріївка), викладачі фізичної культури: Трохимченко С.Г. (Гниличанської ЗОШ),
Панін С.В. (НВК с.Вільхуватка), Ліщина С.О. (Червонохвильський НВК).

 

Зоренко Р.

Переглядів: 58 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar