Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Лютий » 22 » Кубок закриття баскетбольного сезону
10:03
Кубок закриття баскетбольного сезону

19 лютого на базі спортивного залу Великобурлуцької школи пройшов Кубок «Закриття» баскетбольного сезону 2016-17 р.р. серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького району.

В змаганні виявили бажання прийняти участь три команди, «Сокіл» смт.В.Бурлук, «Шипувате-1» та «Шипуате-2» с.Шипувате. Змагання розпочались урочистим шикуванням команд та підведенням підсумків першості Великобурлуцького району з баскетболу, за перше місце нагородження приймала команда «Шипувате-1» с.Шипувате, за друге місце команда «Сокіл» смт.В.Бурлук, замикає трійку призерів першості команда «Шипувате-2» с.Шипувате, команди нагороджені комплектом медалей, кубками та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.

З добрим настроєм команди перейшли до Кубку закриття сезону, грали за коловою системою з лімітом часу чотири тайми по 8 хвилин.

За жеребом, першими на майданчик вийшли гравці команд «Шипувате-2» та «Шипувате-1», з перших хвилин у відрив пішли більш досвідчені та старші гравці команди «Шипувате-1», від тайму до тайму вони збільшували свій відрив, їх юні товариші з «Шипувате-2» не стояли осторонь і час від часу відповідали контраатаками, 52:38 перемога за «Шипувате-1» с.Шипувате. Другими на майданчик вийшли гравці команд «Сокіл» та «Шипувате-1», вийшовши вперед в першому таймі 12:2 гравці «Соколу» змогли не тільки втримати, а і довести гру до перемоги в свій бік 41:22. Третя гра змагань, зустрічаються «Шипувате-2» та «Сокіл», хто переможе, юність чи досвід, це довелось вияснити в даній зустрічі. Гра пройшла в спокійному руслі, від атаки до атаки своє лідерство укріплювали гравці «Соколу», хоча юні гравці «Шипувате-2» час від часу пощіпували «Соколу» крила, проводячи результативні триочкові кидки, 64:39 з таким результатом гравці «Сокілу» «долетіли» до фінального свистка арбітра.

В загальному підсумку Кубку «Закриття» баскетбольного сезону 2016-17 р.р. перше місце з двома перемога займає команда «Сокіл», друге місце займає команда «Шипувате-1» с.Шипувате і третє місце посіла юна та перспективна команда «Шипувате-2» с.Шипувате, команди нагородженні дипломами та цінними подарунками відділу освіти райдержадміністрації.