********************************

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Кубок «Відкриття» з баскетболу
10:45
Кубок «Відкриття» з баскетболу

В спортивному залі Великобурлуцької школи пройшов кубок відкриття баскетбольного сезону 2017-18 р.р. серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького ліцею.

В змаганнях прийняло участь чотири команди з смт.Приколотне, с.Шипувате, с.Вільхуватка, «Сокіл» смт.В.Бурлук. Ігри пройшли за коловою системою, та складались з двох періодів по 15 хвилин.

Протягом турніру кожна команда зіграла по три гри. Абсолютним лідером, продемонструвавши майстерну гру, в цей день була команда з с.Шипувате, яка здобула три перемоги, 40:9 над командою смт.Приколотне, 42:28 над командою с.Вільхуватка та 47:16 над командою «Сокіл». Команда «Сокіл» з показником одна поразка від лідера та дві перемоги, 38:24 над командою смт.Приколотне та 31:19 над командою с.Вільхуватка, набравши п’ять очків посідає друге місце. Третє місце між собою розіграли команди з смт.Приколотне та с.Вільхуватка, в резерві яких вже було по дві поразки, з рахунком 35:25 перемогу святкувала команда з с.Вільхуватка.

На урочистому підведенні підсумків, цінні подарунки та дипломи від відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації вручав Руслан Зоренко, головний спеціаліст відділу освіти, за перше місце подарунки отримала команда с.Шипувате, за друге місце команда «Сокіл» смт.В.Бурлук і замикають трійку призерів команда с.Вільхуватка.