Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА

********************************

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Кубок «Відкриття» волейбольного сезону серед ветеранів спорту
10:40
Кубок «Відкриття» волейбольного сезону серед ветеранів спорту

9 грудня в спортивному залі Великобурлуцької школи, пройшов Кубок «Відкриття» волейбольного сезону серед ветеранів спорту (35 років та старші), присвяченого Дню Збройних Сил України.

В змаганнях прийняло участь п’ять команд, які за коловою системою і розіграли чемпіонство, ігри складались з трьох сетів до 15 очків.

Ветерани спорту з нетерпінням чекали на дані змагання, адже даним турніром розпочинався офіційно волейбольний сезон, в цей день на змагання завітали команди «Бурлук» та «Сокіл» смт.В.Бурлук, «Ветеран» с.Григорівка, с.Шипувате та с.Хатнє.

З перших ігор увага вболівальників була прикута до гри двох команд, які за їх думкою і повинні були розіграти між собою чемпіонство, це команди «Бурлук» та «Сокіл» смт.В.Бурлук, дані команди вже не один рік між собою сперечаються в боротьбі за перемогу, не став виключенням і цей раз.

Кожна гра змагань була по своєму цікавою, в кожній партії були затяжні цікаві розіграші, в кожній зустрічі хтось з гравців демонстрував якийсь супер неможливий сейв в прийомі м’яча. Не зважаючи на те, що більшість партій закінчувались з рахунком 2:0, навіть в таких партіях були цікаві моменти.

Однією з цікавих зустрічей була зустріч між командами «Бурлук» та с.Шипувате. Перший сет зустрічі в боротьбі з рахунком 15:12 дістається команді «Бурлук». Другий сет минув в неменшій боротьбі, команда «Бурлук» робить декілька замін, які зіграли в бік суперника, чим вони і скористались, та виривають перемогу 15:11. Вирішальний третій сет, жодна з команд не збирається поступатись без боротьби, про що свідчить і рахунок, і суперечки на полі, з суддею зустрічі, за кожен м’яч. В підсумку рахунок 15:12 на користь команди «Бурлук».

Не менш цікавою була гра між командами господарями турніру «Сокіл» та «Бурлук». Дві команди виглядали на розминці доволі цікаво та сильно, в кожній команді були сильні гравці в грі на сітці – нападі. Гру розпочату, перший сет закінчився дуже швидко, з рахунком 15:10 на користь «Сокола». Другий був повністю ними провалений і закінчується з рахунком 15:12 на користь команди «Бурлук». Найцікавіше було в третьому сеті, всю партію до рахунку 11:10 вела команда «Бурлук», і ігрова, і моральна перевага була на їх боці, як то кажуть команда спіймала кураж, аби не переломний прикрий випадок. Іде черговий розіграш на сітці з боку команди «Бурлук», і після гри на сітці в нападі, невдало на ногу приземляється один з ведучих гравців команди «Бурук», він вже не зміг продовжити гру, що відразу понизило моральний стан в команді, чим і скористався в свою чергу супернику, 15:12 перемога на боці команди «Сокіл», а якщо не даний випадок, ще не відомо як би закінчилась дана зустріч, та це гра, і у волейболі не буває нічиєї, один програє – один виграє.

Зігравши кожна команда по чотири зустрічі, в резерві команди «Сокіл» смт.В.Бурлук, чотири перемоги, вони набирають одинадцять очків і посідають перше місце, команда «Бурлук» смт.В.Бурлук в чотирьох зустрічах набирає дев’ять очків, і посідає відповідно друге місце. З двома перемогами ветерани команди «Ветеран» с.Григорівка, набирають шість очків та посідають третє місце змагань. Четверте місце за командою ветеранів с.Хатнє, п’яте за командо с.Шипувате.

На урочистому підведенні підсумків, Руслан Зоренко привітав всіх з Днем Збройних сил України, побажав всім міцного здоров’я та спортивного довголіття, він привітав команди призерів та відзначив цінними подарунками від відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.