Середа, 21.03.2018, 12:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Травень » 15 » Кубок відкриття футбольного сезону 2017 року
15:11
Кубок відкриття футбольного сезону 2017 року

29 квітня пройшов Кубок відкриття футбольного сезону 2017 року серед команд підприємств та організацій району, змагання пройшли на футбольних майданчиках в с.Підсереднє та смт.Приколотне.

В змаганнях прийняло участь 12 команд, які були розділені на дві групи по шість на кожному футбольному майданчику. В свою чергу, шість команд на кожному майданчику, були розділені на дві підгрупи по три команди, в підгрупах ігри пройшли за коловою системою з регламентом часу два тайми по 15 хвилин. Переможці з підгруп між собою розігрували вихід до півфінальної стадії змагань, і відповідно, команда переможець з смт.Приколотне зустрінеться з командою переможцем з с.Підсереднє.

Таким чином, до групи команд. які розігрували вихід до фінальної стадії на футбольному майданчику в с.Підсереднє, потрапили наступні команди, це перша підгрупа, «Маяк» с.Підсереднє, «Факел» с.Катеринівка, «Лан» с.Гнилиця. З двома перемогами в своєму резерві, спочатку 3:0 над командою «Факел» с.Катеринівка, а потім 1:0 над командою господарем «Маяк» с.Підсереднє, переможцем в даній підгрупі виходить команда «Лан» с.Гнилиця. В зустрічі між командами «Маяк» с.Підсереднє та «Факел» с.Катеринівка, перемогу 1:0 святкували господарі.

До другої підгрупи потрапили команди «Пальміра» с.Просянка, «Сокіл» смт.В.Бурлук та с.Червона Хвиля. З двома перемогами над своїми суперниками, 1:0 над «Соколом» та 3:1 над командою с.Червона Хвиля, з першого місця виходить команда «Пальміра» с.Просянка. В зустрічі між командами «Сокіл» смт.В.Бурлук та с.Червона Хвиля, перемогу з рахунком 2:0 святкували гравці команди с.Червона Хвиля.

В півфінальній зустрічі, за вихід до фіналу зустрічались команди «Пальміра» с.Просянка та «Лан» с.Гнилиця, сильнішими були гравці команди «Пальміра», їм і дістається перемога 3:0.

До групи в смт.Приколотне потрапили такі команди, відповідно до жереба в першій підгрупі боротьбу вели наступні команди, це господарі смт.Приколотне, «Буряківник» с.Федорівка та «Дружба» с.Григорівка. З двома перемогами в своєму резерві, 2:0 над «Буряківником» та 3:0 над «Дружбою», з першого місця виходить команда смт.Приколотне. В зустрічі між «Буряківник» с.Федорівка та «Дружба» с.Григорівка. перемогу 1:0 здобувають гравці команди з с.Григорівка.

В іншій підгрупі силами помірялись команди «Маяк» ПСП «Маяк», с.Вільхуватка та «Чемпіон» с.Черне/с.Должанка. З однією перемогою 1:0 над командою «Маяк» та нічиєю 0:0 з командою «Чемпіон», з першого місця виходить команда с.Вільхуватка. Зустріч між командами «Маяк» ПСП «Маяк» та «Чемпіон» с.Черне/с.Должанка закінчилась з нічийним результатом 0:0.

В півфінальній зустрічі між командами с.Вільхуватка та смт.Приколотне, головний час не визначив переможця, в серії пенальті більш влучними були вільхуватці, 5:3 на їх користь.

Фінальна гра кубку відкриття, зустрічаються команди «Пальміра» с.Просянка та с.Вільхуватка, головний час не зміг виявити переможця, фінальний свисток арбітра фіксує рахунок 0:0. В серії пенальті пробивши по сім м’ячів, гравці команди «Пальміра» роблять два промахи в свою чергу команда с.Вльхуватка робить три промахи, таким чином з рахунком 5:4 перемогу святкує команда «Пальміра».

Вітаємо всі команди та вболівальників футболу з початком футбольного сезону 2017 року, в якій прийме участь 14 команд.

Р.Зоренко

 

Переглядів: 32 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar