Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Лютий » 23 » Фінал з баскетболу серед юнаків
15:09
Фінал з баскетболу серед юнаків

21 лютого на базі спортивного залу Великобурлуцької школи, пройшли фінальні ігри першості з баскетболу серед юнаків навчальних закладів Великобурлуцького району, приурочена 74-й річниці визволення Великобурлуччини від фашистських загарбників.

Минувши відбіркові групові ігри, до фінальної частини пройшли навчальні заклади з с.Шипувате, с.Підсереднє та Великобурлуцького ліцею. Ігри пройшли за коловою системою, та складались з чотирьох періодів по сім хвилин. Вперше при проведенні ігор з баскетболу серед навчальних закладів, було запроваджено рахування персональних порушень - фолів, що якісно сказалось на «чистоті» гри.

За жеребом першими на майданчик вийшли учні Великобурлуцького ліцею та школи с.Підсереднє, з початку періоду у відрив пішла команда ліцею 5:0. З кожним періодом цей відрив збільшувався, з фінальним свистком по завершенні четвертого періоду рахунок був 36:17 на користь ліцею. В команді ліцей в даній зустрічі найрезультативнішим став Владислав Носач, з 36 м’ячів він закинув 24, в команді ЗОШ с.Підсереднє найрезультативнішим був Гліб Куліш, 10 закинутих м’ячів. Найбільше персональних фолів в команді Великобурлуцького ліцею отримав Ігор Носач – п’ять, у команді з с.Підсереднє Станислав Кізім – чотири.

Друга зустріч, доки розминаються гравці з с.Шипувате, учні ліцею відпочивають, за жеребом їм грати дві гри підряд. Гра минула повністю під повною перевагою команди юнаків з с.Шипувате, захист команди Великобурлуцького ліцею нічого не міг зробити з швидкими атаками свого суперника, перший період закінчився з рахунком 10:2 на користь шипуватців, в свою чергу захист шипуватців повністю блокував гру ліцеїстів у нападі під своїм кільцем. Даний відрив у кожному періоді збільшувався на 10-12 м’ячів і в четвертому таймі був доведений до рахунку 46:12, на користь команди школи с.Шипувате. Найрезультативнішим серед юнаків команди з с.Шипувате стали Анатолій Віцота та Евген Липчанський в їх резерві по 14 закинутих м’ячів, найбільше персональних фолів у грі заробив Ігор Лисяк – три. В команди Великобурлуцького ліцею найвлучнішим став Владислав Носач, він вклав супернику в корзину 9 м’ячів, при цьому спромігся отримати і найбільшу кількість фолів у своїй команді – чотири.

Команда Великобурлуцького ліцею завершує фінальні ігри набравши в свою скарбничку 3 очки, і тому їм залишалось лише чекати завершення останньої гри. Третя зустріч, завершальна гра першості, кожна з команд може претендувати на перемогу з змаганнях в разі виграшу команди з с.Підсереднє, та гра розставила все на свої місця. Зустрічаються команди с.Шипувате та с.Підсереднє, якщо в першому та другому періодах команди зіграли на рівних 4:2 та 9:4, то з третього періоду команда с.Шипувате набрала обертів, три влучних триочкові кидки Евгена Липчанського виводять шипуватців вперед, фінальний свисток головного арбітра фіксує 46 закинутих м’ячів у команди с.Шипувате, на що команда з с.Підсереднє відповіла 12 результативними м’ячами. В команді навчального закладі з с.Шипувате, в даній зустрічі найвлучнішим стає Евген Липчанський, на його рахунку 19 м’ячів, по три фоли в даній команді отримали Анатолій Віцота та Ігор Лисяк. В команді школи с.Підсереднє, найвлучнішим стає Гліб Куліш – 8 м’ячів, команда зіграла майже без порушень, по одному персональному фолу отримали Гліб Куліш, Станислав Кізім та Артем Торчило.

По завершенні третьої гри, місця в турнірній таблиці розмістились наступним чином, перше місце посідають юнаки Шипуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу І.М.Заболотного, в їх резерві дві перемоги і відповідно чотири набраних очки, кращим гравцем в команді став Евген Липчанський (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб), друге місце посідають учні Великобурлуцького ліцею, в свою скарбничку вони покрали три очки, кращим гравцем в команді стає Владислав Носач (вчитель фізичної культури Анатолій Григорович Ситник), замикає трійку призерів команда учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Підсереднє, кращим гравцем в команді став Гліб Куліш (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко).

На урочистому підведенні підсумків, яке провів Руслан Зоренко, головний спеціаліст відділу освіти, подякував вчителям за підготовлені команди, привітав команди з зайнятими місцями, побажав подальших перемог, нагородив команди кубками та дипломами, а кращих гравців дипломами відділ освіти Великобурлуцької райдержадміністрації.