Середа, 21.03.2018, 12:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Травень » 15 » Фінал першості району з мініфутболу
15:19
Фінал першості району з мініфутболу

8 травня на майданчику зі штучним покриттям пройшов фінал першості району з мініфутболу серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького району. Протягом квітня місяця 15 команд в першому колі змагань виборювали право змагатись за чемпіонський титул у другому колі, фіналі чотирьох. Команди були розділені жеребом на дві підгрупи, сім і вісім команд, в підгрупах ігри пройшли за коловою системою. За умовами змагань, команди які посядуть перше і друге місце в підгрупах і розіграють між собою, за коловою системою чемпіонський титул.

Таким чином з однієї підгрупи, до фінальної стадії змагань пройшли команди «Чемпіон» с.Черне/с.Должанка і «Буряківник» с.Федорівка, з другої підгрупи до фіналу пробились команди «Маяк» ПСП «Маяк» та «Сокіл» смт.В.Бурлук.

Команди розіграли чемпіонство за коловою системою, з регламентом часу два тайми по 15 хвилин. Команди вступали в боротьбу з вже набраними очками у відбіркових іграх між собою, таким чином у «Чемпіона» було вже 1 очко, «Буряківника»- 1 очко, «Маяк» - 3 очка і «Сокіл» - 0 очків.

Першими випробувати свої сили вийшли на поле команди «Чемпіон» с.Черне/с.Должанка та «Сокіл» смт.В.Бурлук, з рахунком 5:2 перемогу святкувала команда «Сокіл». В другій зустрічі «Буяківник» мірявся силами з «Маяком», 2:1 перемога на боці команди с.Федорівка. В наступній зустрічі зустрілись команди, які у вже перетинались у відбіркових групових іграх, це команди «Маяк» та «Сокіл», як і першого разу перемогу святкує команда «Маяк», 6:4, нажаль, трішки не вистачило майстерності соколятам. І знову зустріч, між командами які вже попередньо зустрічались і розійшлись мировою нічиєю, та цього разу так не вийшло, на майданчику команди «Чемпіон» і «Буряківник», в цей раз спортивне щастя було на боці гравців «Чемпіона» 4:1 на їх користь. Отримавши стуканів у попередній грі, гравці команди «Буряківник» виходили на наступну гру вже у дещо розігрітому стані і вони були готові «розірвати» любу команду яка буде стояти напроти них. Цією командою виявився «Сокіл», який продемонстрував досить пристойну гру і надав гідний відпір. Команди зіграли у відкритий мініфутбол, завдяки чому вболівальники отримали масу задоволення від забитих м’ячів, а їх в цій грі було 15. з рахунком 9:6 перемога була на боці «Буряківника». Остання зустріч дня і змагань, на майданчик виходять команди «Маяк» і «Чемпіон», в даній зустрічі вирішується доля першого місця для обох команд, перед даною грою в кожної команди було в своєму резерві по три очки. Гра повністю минула за перевагою команди «Маяк», в свою чергу у гравців команди «Чемпіон» гра зовсім «не клеялась», в підсумку 6:1 на користь «Маяка».

В загальному підсумку перше місце посідають гравці команди «Маяк» ПСП «Маяк» в їх резерві 9 очків, друге місце посідає команда гравців «Буряківник» с.Федорівка в їх резерві сім очків, замикає трійку призерів гравці команди «Чемпіон» с.Черне/с.Должанка, в них чотири очки, команда «Сокіл» стає четвертою.

На урочистому шикуванні команди нагороджені кубками, комплектами медалей та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації, в кожній команді визначено кращих гравців, які приклали максимум зусиль для перемоги своєї команди, ними стали, в команді «Маяк» - Максим Костюков (смт.В.Бурлук), «Буряківник» - Станислав Косовицький, «Чемпіон» - Олександр Тютюнник і в «Соколі» - Олег Мутильов.

Р.Зоренко

Переглядів: 53 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar