Меню сайту

ДО ВІДОМА

********************************
Площанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області здійснює навчання за екстернатною формою навчання
Головна » 2017 » Березень » 10 » Фінал першості району з баскетболу серед дівчат
09:49
Фінал першості району з баскетболу серед дівчат

6 березня на базі спортивного залу Великобурлуцької школи проведено фінал першості з баскетболу серед дівчат навчальних закладів району.

До фінальної частини пройшли команди навчальних закладів: с.Підсереднє, смт.Приколотне та с.Шипувате.

3 березня на базі цієї ж школи пройшов зональний етап першості району з баскетболу серед дівчат навчальних закладів великобурлуцького району. В змаганнях прийняло участь 7 команд навчальних закладів, це ЗОШ смт.Приколотне, с.Гнилиця, с.Андріївка, с.Підсереднє, с.Шипувате, с.Катеринівка та Великобурлуцького ліцею.

Команди жеребом були розділені на дві підгрупи чотири і три команди відповідно, в підгрупах ігри проходили за коловою системою, кожен з кожним та складались з двох періодів по 8 хвилин. До фінальної частини змагань виходили три команди, перше місце з підгрупи в якій було три команди та перше і друге місце з підгрупи в якій було чотири команди.

До першої підгрупи потрапили команди таких навчальних закладів смт.Приколотне, с.Гнилиця, с.Андріївка та с.Підсереднє. з абсолютною перемогою над своїми суперницями 10:5 над дівчатками з с.Гнилиця, 17:10 над командою з с.Андріївка та 8:3 над командою з с.Підсереднє, з першого місця в даній підгрупі до фінальної часини пройшла команда дівчаток з смт.Приколотне. З другого місця до фінальної частини, з двома перемогами в підгрупі 8:4 над с.Гнилиця та 6:1 над с.Андріївка, проходить команда школи с.Підсереднє. В боротьбі за 3-4 місце в підгрупі команда дівчаток з с.Гнилиця з рахунком 6:2 долають свого суперника з с.Андріївка.

В другій підгрупі боротьба розвернулась між командами дівчаток з навчальних закладів с.Шипувате, с.Катеринівка та Великобурлуцького ліцею. З двома перемогами, спочатку 10:0 над дівчатками з ліцею, а потім 4:2 над командою з с.Катеринівка перемогу і вихід до фінальної частини змагань святкували дівчатка з с.Шипувате. В зустрічі між командою Великобурлуцького ліцею та с.Катериніка, з рахунком 11:2 перемогу святкували останні.

6 березня, спортивний зал Великобурлуцької школи, знову приймав баскетбол серед дівчаток, фінальна частина. До фінальної частини пройшли три команди, це ЗОШ смт.Приколотне, с.Шипувате та с.Підсереднє.

Урочисте шикування команд, Руслан Зоренко привітав учасниць змагань з днем весни Міжнародним днем 8 березня, побажав успіхів в навчанні, щастя, здоров’я, мирного неба над головою тепла в душі та щирих посмішок та обличчі, ну і звісно перемоги в змаганні.

Ігри пройшли за коловою системою, та складались з чотирьох періодів по 7 хвилин. Першими на майданчик запрошувались дівчатка з шкіл смт.Приколотне та с.Шипувате, з першого періоду у відрив пішли дівчатка з смт.Приколотне, який від періоду до періоду тільки збільшувався, і як не намагалась команда з с.Шипувате переламати хід гри, нажаль сильнішими були дівчатка з смт.Приколотне 25:4 за ними перша перемога. В другій зустрічі зійшлись команди шкіл с.Підсереднє та смт.Приколотне. За жеребом команда дівчаток з смт.Приколотне грала другу гру поспіль, що могло зіграти проти них. Більш свіжі дівчатка з с.Підсереднє з початку гру повели в рахунку, в першому періоді 4:1, в другому 7:4, в третьому 11:4, і вже можна було повірити в перемогу, як на останній хвилині зустрічі, майстерний прорив робить капітан команди і вкладає спочатку два очки в кошик, а за декілька секунд, в черговому прориві захист с.Підсереднє фолить на ній і суддя призначає два штрафних кидки, яких вона вдало реалізовує. І як не намагались останні секунди дівчатка з команди с.Підсереднє відігратись, нажаль їм цього не вдалось, 15:11 перемогу святкували учениці школи смт.Приколотне. Остання зустріч фіналу, на майданчик запрошуються команди, які зазнали по одні поразці від лідера, і тепер між собою розіграють 2-3 місце, команди з с.Шипувате та с.Підсереднє. Обом командам втрачати не було чого, а тому грали у відкритий баскетбол, більш влучними з початку зустрічі були дівчатка з с.Шипувате, в першому періоді вони повели в рахунку 6:0, в другому відрив збільшився 12:2, в третьому періоді 16:8, і фінальний свисток головного арбітра фіксує рахунок 16:10 на користь команди з с.Шипувате. В даній зустрічі дівчатка з с.Шипувате продемонстрували зовсім інший баскетбол, чим у першій зустрічі, а дівчатка з с.Підсереднє просто не змогли оговтатись від прикрої поразки від приколотнян.

На урочистому шикуванні кубок і диплом за перше місце отримували дівчатка з смт.Приколотне, кращим гравцем в команді стала Анжела Пономарьова. Друге місце займає команда дівчаток з с.Шипувате, кращим гравцем в даній команді стала Міщенко Валерія і займає трійку призерів команда з с.Підсереднє, кращим гравцем в даній команді стала Голованець Діана.

На урочистому шикуванні, команди переможниці відзначені дипломами та кубками, а кращі гравці дипломами відділу освіти райдержадміністрації.