Середа, 21.03.2018, 11:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великобурлуцької РДА

Меню сайту

ДО ВІДОМА


********************************

Головна » 2017 » Квітень » 4 » Фінал чотирьох з волейболу
13:17
Фінал чотирьох з волейболу

25 березня в спортивному залі Великобурлуцької школи пройшов фінал чотирьох, серед команд підприємств та організацій району, які увійшли в четвірку перших команд першого кола першості району з волейболу.

На протязі трьох місяців 10 команд змагались між собою за право потрапити в четвірку сильніших, аби вже в фіналі чотирьох, вибороти право бути чемпіоном Великобурлуцького району з волейболу сезону 2016-17 р.р.

Таким чином, провівши вдалий перший етап першості, до четвірки сильніших потрапили такі команди: «Сокіл» смт.В.Бурлук, «Торнадо» с.Григорівка, «ЗЕВС-Д» с.Андріївка та «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка.

За умовами першості, команди розпочинали фінал чотирьох з вже набраними очками в зустрічах між собою, таким чином в фінальній стадії першості команда «Сокіл» смт.В.Бурлук, стартувала з 7 очками в своєму резерві, відстаючи на два очки команда «Торнадо» с.Григорівка розпочинала з п’ятьма очками, третіми з чотирма очками в боротьбу вступила команда
«ЗЕВС-Д» с.Андріївка, і найважче серед усіх було команді «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка, яка стартувала з двома очками.

Всім командам було зрозуміло, що лише з усіма перемогами в своєму резерві можуть забезпечити право бути чемпіоном, та це завдання не з легких, особливо коли не має «прохідних» зустрічей, зустрічі пройшли за коловою системою з п’яти партій.

Першими на майданчик виходять команди «Сокіл» смт.В.Бурлук та «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка. Як прикро це не відмітить, і як не докладали сил гравці команди «ЮРБОР-АГРО» для здобуття перемоги, та нажаль цього виявилось замало, аби гідно протистояти чинному чемпіону району команді «Сокіл», 3:0 на користь «Сокола». В другій зустрічі, на майданчику своїми силами помірялись команди «Торнадо» с.Григорівка та «ЗЕВС-Д» с.Андріївка. Дуже прикро, що в команди «Торнадо» на початок зустрічі були відсутні два головних гравця, які прибули на гру з запізненням, і відповідно без розминки втупивши в гру, не змогли продемонструвати на повну силу свої можливості. В свою чергу гравці команди «ЗЕВС-Д» с.Андріївка, розуміли, що упускати моменту не можна, і відразу перехоплюють ініціативу в свої руки, тим паче посиливши гру як у захисті так і нападі Володимиром Домніним, гравцем з смт.Двурічна, відповідно результат говорить сам за себе 3:0 на користь
«ЗЕВС-Д». Перші зустрічі позаду, у когось є вже здобутки, в когось втрати, всі команди побачили своїх суперників і потрібно було робити якісь висновки, і безпосередньо застосовувати їх у грі. Другу гру поспіль на майданчик виходять гравці команди «ЗЕВС-Д» с.Андріївка, цього разу в зустрічі з ними спробують здобути свої перші очки гравці команди «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка. Можливо і важко грати дві зустрічі поспіль, та цього не можна було сказати по гравцям команди «ЗЕВС-Д», які на одному подиху 3:0 долають своїх опонентів. Наступна зустріч, протистояння між командами «Сокіл» та «Торнадо», гра пройшла дуже інергійно і цікаво, як то кажуть на одному подиху, 3:0 на користь «Сокола». Втративши свої очки в попередніх зустрічах команди «Торнадо» і «ЮРБОР-АГРО» розуміли, що саме між ними розвернеться боротьба за 3-4 місце, і лише перемога надасть можливість замкнути трійку призерів. Жоден з присутніх не сподівався на п’ять повних партій, та саме за цим сценарієм минула дана зустріч. Перемогу в першій партії з легкістю здобувають гравці «Торнадо», потім дві партії підряд виграють гравці «ЮРБОР-АГРО», і тут вже занервували гравці «Торнадо», які добре розуміли, за умови поразки в даній партії вони залишались за «бортом» трійки призерів. Зробивши відповідні висновки, вини переломлюють хід гри на свою користь і зрівнюють рахунок по партіям. У вирішальній п’ятій партії вийшовши на майданчик своїм основним складом гравці «Торнадо» доводять гру до переможного завершення на свою користь 3:2.

В черговий раз, фінальна гра фіналу, інтрига фіналу, зустрічаються команди «Сокіл» і «ЗЕВС-Д», дві команди, завзяті бійці, які вже не один раз мірялись своїми силами в протистоянні, зустрічались між собою в не одному фіналі, і вже не один раз попортили нерви як собі так і своїм вболівальникам. Жодній з команд не потрібно було роз’яснювати, наскільки їм потрібна перемога саме в даній зустрічі. До початку даної гри у резерві команди «Сокіл» був невеличкий запас, в них було вже 13 очків тоді як у «ЗЕВС-Д» 10 оків. У команди «Сокіл» було більше варіантів при різних завершеннях зустрічі здобути перемогу в першості на свою користь. Так, за умови програшу «Соколу» 2:3 вони здобувають одне очко, і в загальному підсумку в них стає 14 очків, тоді як у «ЗЕВС-Д» за такого рахунку буде 12 очків. За умови перемоги «ЗЕВС-Д» над «Соколом» 3:1, здобуті у команд очки зрівнюються, в них буде по 13 очків, та за різницею зіграних партій у «ЗЕВС-Д» +/- 6, а у «Сокола» +/- 8, тобто лише перемога з рахунком 3:0 могла довести «ЗЕВС-Д» до чемпіонства, та за умови не зовсім вдалої гри їх суперника. Отже вирішальна партія, в не однорічному протистоянні, на майданчику «Сокіл» і «ЗЕВС-Д». Забувши за цілоденну втому, гравці кожної команди виклались на повну, приклавши максимум зусиль для здобуття перемоги саме своєї команди. Та все ж втома давала про себе знати, в деяких гравців вже не вистачало сил навіть на подачу, не говорячи про атаку на сітці. В кожній зустрічі команди йшли м’яч в м’яч, не відпускаючи свого суперника, та поставивши всі точки над і, з рахунком 3:0 перемогу здобуває команда «Сокіл» смт.В.Бурлук.

Таким чином, в загальному підсумку, чемпіоном Великобурлуцького району серед команд підприємств та організацій з волейболу сезону 2016-17 р.р. стає команда «Сокіл» смт.В.Бурлук, срібним призером першості району з волейболу стають гравці команди «ЗЕВС-Д» с.Андріївка, і замикає трійку призерів команда «Торнадо» с.Григорівка, четвертими стають гравці команди «ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка.

Вітаємо команди з вдалим завершенням першості району з волейболу.

п/п

Команда

Перше коло першості

очки

Фінал чотирьох

очки

Різниця партій

місце

 

1

2

3

4

 

1

2

3

4

 

1

«Сокіл»

смт.В.Бурлук

 

_3_

3:0

_1_

2:3

_3_

3:0

7

8/3

+5

3_

3:0

3_

3:0

3_

3:0

16

17/3

І

 

2

«Торнадо»

с.Григорівка

_0_

0:3

 

_3_

3:1

_2_

3:2

5

0_

0:3

6/6

+0

0_

0:3

2_

3:2

7

9/

14

ІІІ

 

3

«ЗЕВС-Д»

с.Андріївка

_2_

3:2

_0_

1:3

 

_2_

3:2

4

_0_

0:3

3_

3:0

7/7

+/-0

3_

3:0

10

13/10

ІІ

 

4

«ЮРБОР-АГРО» с.Катеринівка

_0_

0:3

_1_

2:3

_1_

2:3

 

2

_0_

0:3

1_

2:3

_0_

0:3

4/9

-5

3

6/18

ІV

 

 

 

 

Переглядів: 34 | Додав: osvita-burluk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar